В УжНУ провели флешмоб на підтримку вступу України в ЄС

26.11.2013
oliab

25 листопада студенти УжНУ влаштували своєрідний флешмоб у фойє головного корпусу вишу: розмальовували тканину, на якій органічно поєднані прапори нашої держави та ЄС!

Координатором дійства стала молодіжна організація «Фундація регіональних ініціатив». Голова ужгородської ФРІ, студентка відділення журналістики Юлія Дуб упевнена:

Юлія Дуб

«Такі заходи проводять і в інших університетах України. Мета акції «Європа – наш шанс. Шанс майбутнього!» – показати, що молодь підтримує євроінтеграцію. Прапори будуть відправлені в Київ і розстелені на Євромайдані. А згодом представлені у Вільнюсі під час саміту, де діє українська громада, з якою є домовленість.

Наші однодумці вже готові транспортувати ці символи за краще майбутнє! Сподіваємося, що залучимо студентів УжНУ до акції інших вищих навчальних закладів країни, які вже зробили крок назустріч Європі. Що з цього вийде, поки не знаємо, проте хочемо продемонструвати: молодь України підтримує вступ до ЄС!»

Андріана Кофель