Дистанційне навчання на перший погляд видається легшим, ніж очне, адже студенти навчаються з дому. Однак далеко не всі з задоволенням прокидаються на першу пару, навіть коли вона проходить в улюбленій кімнаті. Якщо у вересні, під час навчання в аудиторіях рідного вишу, наш мозок активувався в дорозі до храму науки, то тепер комфортне ліжечко так і манить поспати далі, аж до самого початку першої пари...
Першокурсникам відділення журналістики довелося швидко звикати до університетських реалій і старту занять о 8-й ранку. З жовтня вони навчаються тільки дистанційно, до того поєднували дистанційні лекції з очними практичними в університеті. Тож як прокидаються зранку юні медійники? Чи відвідують перші пари і які зусилля долають на шляху від ліжка – до комп’ютера і телефона, за допомогою яких приєднуються до онлайн-занять?
Пропонуємо 10 найцікавіших відповідей, перевірених і дієвих порад, отриманих у результаті опитування студентів 1 курсу спеціалізацій «Журналістика», «Реклама та PR».
- За 30-40 хв до сну вимикай усі електроні пристрої і краще почитай. Це допомагає швидше заснути. Зранку також не заходь у соціальні мережі, а одразу вставай із ліжка, – радить Михайло Коштура.
- Контрастний душ зранку – найефективніше, що може бути для прокидання, – переконаний Мирослав Лисович.
- Постав на будильник пісню, яку ти не любиш. Одразу захочеться вимкнути її,– перевірила Марія Пасічник.
- Залиш свій телефон подалі від ліжка. Щоб вимкнути будильник, тобі доведеться пройтися. За цей час встигнеш прокинутися, – стверджує Марія Бондаренко.
- Склянка води та зарядка допоможуть швидко прокинутися та виведуть із організму всі шкідливі речовини, – радить Андріана Ляхович.
- Знайди друга по нещастю, який не дозволить залишатися в ліжку після сигналу будильника. А ще краще, якщо ця людина буде дуже позитивною та енергійною, – вважає Наталія Кушмелин.
- Відчини вікно перед сном – у провітреній кімнаті легше заснути і, відповідно, прокинутися, – перевірила Сніжана Безкровна.
- Вигадай собі нагороду за швидкий підйом. Наприклад, шматочок шоколаду, – поділилася ідеєю Наталія Папп.
- Вечеря має бути легкою та за 3-4 години до сну, щоб наш шлунок також відпочивав вночі, – радить Ніколетта Саєнко.
- Увімкни старий драйвовий плейлист та потанцюй із самого ранку. Веселий настрій на цілий день гарантовано, – переконана Анастасія Пида.
Звичайно, не забувайте, що міцний та здоровий сон є основою легкого пробудження. Бережіть себе!
Дар’я Мишакова, студентка відділення журналістики, спец. «Реклама та зв'язки з громадськістю»
Фото з сайту Unsplash.com