Секрети друкарського ремесла
Вітальня » 2015 » Листопад » 23 » Секрети друкарського ремесла
Секрети друкарського ремесла

Практика є невід'ємною частиною цікавого навчання майбутніх працівників ЗМІ. Так, журналісти-першокурсники, вивчивши теоретичний матеріал про створення друкованих медіа з дисципліни «Технічні засоби журналістики», вирушили на екскурсію до Ужгородської міської друкарні.

За словами організатора заходу, доцента кафедри журналістики Поліхи Лесі Ярославівни, такі відвідини стали вже традицією. Працівники друкарні радо показали етапи народження газетних видань. Студенти мали змогу закріпити раніше здобуті знання, побачивши на власні очі створення друкарської форми та складові технологічного процесу офсетного друку. Не менш цікавим для початківців було ознайомлення з металічними літерами та кліше для високого друку, які давно не використовуються і вважаються ретро-предметами. На згадку про екскурсію керівник підприємства Яковець Любов Атанасівна подарувала кожному літеру, з якої починається його ім’я. Для майбутніх журналістів така екскурсія є дуже цікавою і повчальною, адже, як зауважила Любов Атанасівна, щоб газета потрапила до рук читачів, потрібно не лише написати текст, а й надрукувати його.

Ольга Брайлян, студентка відділення журналістики

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 248 | Додав: Є_Зеленюк | Рейтинг: 0.0/0