На відділенні журналістики завершилася дводенна міжнародна конференція
Вітальня » 2014 » Жовтень » 21 » На відділенні журналістики завершилася дводенна міжнародна конференція
На відділенні журналістики завершилася дводенна міжнародна конференція

Дводенна міжнародна наукова конференція на відділенні журналістики пройшла вдало й виявилася вельми продуктивною. Другого дня, у п’ятницю, відбулося підбиття її підсумків і закриття. Ділилися своїми враженнями та пропозиціями науковці з цілої України та сусідньої Словаччини.

Висловлене можна сформулювати у таких тезах:

• Кожен із науковців-журналістикознавців міг висловити свої думки щодо актуальних для соціуму проблем, а результати пошуків мали б знайти своє втілення у духовних і матеріальних сферах нашого суспільного буття.
  • Атмосфера наукової конференції вирізнялася небайдужістю науковців, особливим зацікавленням в обговорюваних питаннях, прагненням знайти шляхи розв’язання особливо гострих проблем.
  • З багатьох актуальних питань функціонування медіапростору вченим удалося знайти точки дотику, окреслити способи вирішення складних нагальних і неоднозначних ситуацій.
  • Учасники конференції виробили спільну позицію, рекомендуючи при підготовці майбутніх журналістів особливої уваги надавати формуванню мовленнєвого рівня фахівців та загалом високої культури майбутніх мас-медійників.
  • Під час обговорення методики викладання у вищій школі дійшли висновку про величезне значення патріотичного виховання студентської молоді.
  • Важливо працювати над виробленням чіткого усвідомлення себе (журналіста) як державотворця, адже це є передумовою справжньої професійної компетенції.

Якщо першого дня науковці були більше зосереджені на ґрунтовних доповідях, запальних дискусіях, переконливих аргументах, то в п’ятницю йшлося про враження від усього перерахованого. Керівники секцій та й учасники конференції зізналися, що задоволені організацією, рівнем наукового форуму й просто можливістю поспілкуватися з колегами з різних вишів та щоразу бачити зусібіч усміхнені обличчя. Конференція стала потужним поштовхом до майбутніх наукових пошуків у сфері журналістики.

Гості міжнародного форуму після підсумкового засідання мали змогу подивитися місто з екскурсоводом.

Про враження учасників від двох насичених і мегапродуктивних днів слухайте й дивіться в нашому відео.

Світлана Лапига

Відео Роберта Паппа