+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики
Вітальня » 2015 » Листопад » 4 » Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики
16:49
Лекції й тренінги американського професора Марка Діллена на відділенні журналістики

Із 7 до 21 листопада в Ужгородському університеті для читання лекцій та проведення тренінгів у студентів відділення журналістики перебуватиме американський професор Марк Діллен.

Професор Марк Діллен фахівець, що має понад 30-річний досвід роботи у сфері політичних комунікацій: і як журналіст-практик, і як спеціаліст у зв'язках з пресою. Працював прес-секретарем Державного департаменту США під час Першої війни в Перський затоці, займався комунікацією та культурними зв'язками для представництв США в багатьох країнах, зокрема комунікаційною програмою США в Афганістані. Сферу його особливого професійного інтересу складають країни Східної Європи, зокрема Україна та Росія, розвиток освіти та комунікація на пострадянському просторі. Вивчав журналістику в Колумбійському університеті. Читав та проводив лекції в Німеччині, Італії, Росії, Болгарії та Словенії.

За час перебування на відділенні журналістики професор Марк Діллен прочитає лекції та проведе тренінги з таких курсів: «Політичний репортаж і політична аналітика в США (Political reporting)»; «Комунікація під час конфлікту (Communication during conflict)»; «Що робити з дезінформацією? (Dealing with disinformation)».


Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 181 | Додав: Є_Зеленюк | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку