Неділя, 19.11.2017, 23:29
Вітальня » 2013 » Липень » 16 » Село і люди :)
Село і люди :)

Ірина Можарович
Напевно, всі ви знаєте прекрасно, що таке СЕЛО… Що таке всезнаючі бабусі на лавичках із насінням соняшника, що таке мати власну «найкращу дочку» – порядну, чесну, «скромну», роботящу, саму красиву, найрозумнішу, неп’ющу та некурящу. Мабуть, кожному знайомо, про що я… :)

Чому щоразу, коли прихожу із дискотеки, всі чують, бачать, та ще й потім обговорюють це днями? Чому не бачать своїх «святих дочок»? Чому я не можу нормально одягнутися: так, як мені до вподоби? Чому я не маю права зробити собі нормальний макіяж? Хто вони мені, а я їм? Мають власних синів та дочок – хай би дивилися за ними, а в мене свої батьки, котрі розуміють, що ваші вечорниці, які розпочиналися о 6 годині і закінчувалися об 11, вже давним-давно забуті. Надворі ХХІ століття, дискотеки розпочинаються о 10 годині та закінчуються о 4-ій…

А ще ті курки, котрим вічно не закривається рот, завжди «городять теревені» та плетуть брехні.

Тож з вашого дозволу, «ідеальні» люди, не промивайте мені кожну кісточку: все одно не робитиму по-вашому, бо це моє життя. Я живу так, як я можу, як батьки мене навчили та виховали. А навчили вони мене жити справедливо. Бути привітною, охайною, доброю, веселою, завжди до всіх негараздів ставитися із посмішкою.

Отже, я дякую своїм батькам за те, що вони мене виховали, виростили, зліпили з мене «нормального чоловічка» та за те, що дали змогу навчатися у вищому навчальному закладі (не дякуватиму більше нізащо ( подякую у вічі), бо подумаєте, що це: «Хвали ня ротику, бо роздеру тя») :). А село… це таке…воно говорило, говорить та й буде говорити. Не без цього:).

Категорія: Студенти | Переглядів: 467 | | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2013  »