Понеділок, 11.12.2017, 09:48
Враження [13]
Хобі [1]
Головна » » "Погляд" » Інтерв’ю

Даніела Голод: «Справжній успіх вимагає терплячого ставлення до критики й завзятого прагнення для досягнення бажаної мети»
Даніела Голод

Даніела Голод – студентка 3 курсу факультету європейського права та правознавства, член студентської ради і наукового товариства, майбутній юрист, журналіст та копірайтер.

Маючи бажання та завзятість, можна спробувати піднятись вище. Літо – саме той час, коли можна попрацювати над собою, але не завжди вдається це зробити. Так, після розмови з Даніелою розумієш, що цей час можна знайти. Як же можна оволодіти навичками автора й копірайтера, не забуваючи про відпочинок, друзів та веселощі, які так притаманні студентам?

• Коли ви зрозуміли, чим хочете  займатись в житті?

– Відверто кажучи, почала замислюватись над майбутньою професією десь у восьмому класі. Тоді погляди були дуже різнобічні та протилежні за своїми спрямуваннями.  Бачила себе дизайнером модного одягу, перекладачем, юристом. Але врешті-решт мою найбільшу симпатію отримала юриспруденція.  В університеті  мені вдалося поєднати вивчення права та іноземних мов на факультеті міжнародного бізнесу.  Я навіть відкрила для себе улюблений предмет, який намагаюсь вивчати щодня  – це цивільне право. Здавалося, що перша сходинка до успіху вже покладена, я – студентка, майбутня професія визначена, залишилось лише  вчитися. Але це не зовсім так.

• Що саме змінило ваші бачення так кардинально?

– Сказати, що погляди змінилися кардинально – не можу.  Але зміни відбулись десь наприкінці другого курсу. Після важкої сесії в думках  промайнуло – як же мало я знаю. І повір, що це дуже мене засмутило, але ненадовго. Я  вирішила, що варто щось робити і негайно. І тут я згадала, що зовсім недавно стала членом великої молодіжної громадської організації  – Ліги студентів Асоціації правників України.  Мені пощастило стати автором новоствореного журналу «Liga inside»,  і, як на диво, написання першої статті не було вже таким і важким. Потім з’явилася друга стаття, третя… Надійшла пропозиція від правління Ліги стати копірайтером. Я не хотіла погоджуватись, тому що не знала що це таке,але мене запевнили, що спробувати варто, а при  бажанні навчитися можна всьому. Я погодилась. За тиждень почитала книгу по копірайтингу, яка вчила як правильно написати простий, зрозумілий та лаконічний текст. Тут і почалася моя робота в Лізі студентів. Семінари, школи, різноманітні заходи – все це доводилося піарити в соціальних мережах. Спочатку я раділа, потім почала втомлюватись, але не засмучувалася і  працювала далі.

• Що ви можете  розповісти  про діяльність Ліги студентів Асоціації правників України?

– Коли я чую про Лігу студентів, не посміхатися у мене не виходить. Після того, як я відвідала «Всеукраїнський табір по навчанню громадській діяльності», що проходив у Києві, я переконалася,  що Ліга —  це саме та організація, в якій я хочу працювати і вдосконалювати себе. Сьогодні перед членом Ліги студентів АПУ відкриваються дійсно великі можливості і перспективи для саморозвитку. Організація була створена з метою об’єднання студентів-юристів задля їхнього професійного зростання та підвищення загального рівня знань майбутніх правників шляхом конференцій, семінарів та різних шкіл. Після закінчення табору, не могла заснути всю ніч. У голові крутилися думки й слова спікерів, громадських діячів, що виступали для нас. Вони радили нам виходити з зони комфорту, але на той момент в мене вже було бажання просто вистрибнути з неї. Ліга стала моїм життям.

Ірина Штен,
студентка відділення журналістики