Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Тепер знаємо, як у Словаччині

26 листопада на зустріч зі студентами-журналістами та третьокурсниками відділення словацької філології, що відбулася у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи», завітав голова Пряшівського відділення синдикату журналістів Словаччини, головний редактор газети «Vel’kosarisan» пан Йосиф Юрчишин.

Гештальт-терапевти – для студентів-журналістів

11 листопада до прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» завітали гештальт-терапевти з Чернівців Оксана Рогозинська та Ігор Огданський. Вони презентували присутнім деякі практичні прийоми Гештальт-методу й розповіли про можливості оволодіння ним в рамках програми Московського Гештальт Інституту (норми Європейської асоціації Гештальт-терапії).

Вчимося бути успішними

«Коли мене запитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», - зізнався Микола Жолтані.

Андрій Курков – у гостях у філологів

27 в гостях у філологів побували відомі письменники Андрій Курков та Галина Вдовиченко (вона ж – заступник головного редактора газети "Високий замок").

Студенти УжНУ зустрілися з головним редактором журналу «Книжник-ревю»

У четвер, 22 квітня, гостями прес-клубу молодого журналіста «Медіа-перспективи» стали одні з найкращих книгознавців України...
« 1 2 3 4 5 6