Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Фотографія — це життя…

Чи не кожен з нас, споглядаючи світлини, згадує щось особливе, хоче зануритися в довколишній світ природи. Фотожурналіст Олег Григор’єв, який завітав до студентів-журналістів УжНУ, вважає, що студійне фотознімання — майже мертве. Це можна помітити й з набору його світлин: усюди в центрі уваги краєвиди, мальовничі куточки й події, які, може, й не привернули б уваги рейтингових ЗМІ, зате мають неабияку вагу для героїв фоторепортажів.

Розвивати IT-технології, народжувати дітей та вчасно віддавати борги. Прем’єр-міністр України прочитав студентам лекцію з економіки

Зустріч із Миколою Азаровим відбулася у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру. Протягом години Прем’єр розповідав закарпатським студентам чотирьох вишів про стан української економіки і давав поради щодо забезпечення хорошого майбутнього. Найбільше студентів було з УжНУ, щоправда, до списків потрапили лише «обрані» з юридичного, економічного та факультету суспільних наук. Присутніх ретельно перевіряли на наявність гострих, ріжучих та вибухонебезпечних предметів та пропускали до зали лише за списком або особистою згодою ректора.

Зустрілися по-домашньому

Студенти відділення журналістики вже, напевне, звикли до трохи стандартних і доволі офіційних зустрічей з популярними журналістами, видавцями чи письменниками. Тому змога поспілкуватися у, так би мовити, домашній атмосфері з відомими радійниками Закарпаття стала для нас, четвертокурсників, приємною несподіванкою. У гості до нас завітали Світлана Бойко та Осип Лобода.

Журналісти каналу «1+1» ділилися професійним досвідом із студентами-журналістами

7 грудня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» студенти відділення журналістики УжНУ мали нагоду поспілкуватися із журналістом телеканалу «1+1» Валентиною Добротою, власкором цього ж каналу – закарпаткою Наталією Зотовою – та керівником УСІМ при Міжнародній громадській організації українців «Четверта Хвиля» Дмитром Славовим.

Студенти журналісти побували в гостях у медиків-анатомів

5 травня студентам І курсу відділення журналістики поталанило поспілкуватися із завідувачем кафедри анатомії людини та гістології медичного факультету Ужгородського національного університету, доктором медичних наук, професором Андрієм Степановичем Головацьким.
09.05.2011 / Путрашик / 1102 / 0

Тепер знаємо, як у Словаччині

26 листопада на зустріч зі студентами-журналістами та третьокурсниками відділення словацької філології, що відбулася у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи», завітав голова Пряшівського відділення синдикату журналістів Словаччини, головний редактор газети «Vel’kosarisan» пан Йосиф Юрчишин.

Гештальт-терапевти – для студентів-журналістів

11 листопада до прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» завітали гештальт-терапевти з Чернівців Оксана Рогозинська та Ігор Огданський. Вони презентували присутнім деякі практичні прийоми Гештальт-методу й розповіли про можливості оволодіння ним в рамках програми Московського Гештальт Інституту (норми Європейської асоціації Гештальт-терапії).

Вчимося бути успішними

«Коли мене pапитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», - зізнався Микола Жолтані.
« 1 2 3 4 5 6 »