Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Мешканці 4-го гуртожитку матимуть усі вигоди

26 вересня в. о. ректора УжНУ Федір Ващук зустрівся зі студентами — мешканцями гуртожитку № 4. Комендантів гуртожитку та викладачів Федір Григорійович попросив вийти: «У залі будуть тільки студенти. Розмова має бути відвертою».

Психологічний тренінг для студентів-журналістів

На занятті з психологом-практиком медичного центру "Асклепій" Наталією Братасюк
Цієї середи, 4 квітня, студенти-журналісти 2-го курсу спілкувалися із Наталією Братасюк – психологом-практиком із медичного центру "Асклепій", яка, до речі, є випускницею філологічного факультету УжНУ.

Владимир Мезенцев: “Я вірю в Україну!”

20 березня до прес-клубу молодого журналіста завітав іноземний гість – словацький журналіст Владимир Мезенцев. А з ним – професор Світлана Пахомова та доцент Ярослав Джоганик з кафедри словацької філології УжНУ.

Фотографія — це життя…

Чи не кожен з нас, споглядаючи світлини, згадує щось особливе, хоче зануритися в довколишній світ природи. Фотожурналіст Олег Григор’єв, який завітав до студентів-журналістів УжНУ, вважає, що студійне фотознімання — майже мертве. Це можна помітити й з набору його світлин: усюди в центрі уваги краєвиди, мальовничі куточки й події, які, може, й не привернули б уваги рейтингових ЗМІ, зате мають неабияку вагу для героїв фоторепортажів.

Розвивати IT-технології, народжувати дітей та вчасно віддавати борги. Прем’єр-міністр України прочитав студентам лекцію з економіки

Зустріч із Миколою Азаровим відбулася у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру. Протягом години Прем’єр розповідав закарпатським студентам чотирьох вишів про стан української економіки і давав поради щодо забезпечення хорошого майбутнього. Найбільше студентів було з УжНУ, щоправда, до списків потрапили лише «обрані» з юридичного, економічного та факультету суспільних наук. Присутніх ретельно перевіряли на наявність гострих, ріжучих та вибухонебезпечних предметів та пропускали до зали лише за списком або особистою згодою ректора.

Зустрілися по-домашньому

Студенти відділення журналістики вже, напевне, звикли до трохи стандартних і доволі офіційних зустрічей з популярними журналістами, видавцями чи письменниками. Тому змога поспілкуватися у, так би мовити, домашній атмосфері з відомими радійниками Закарпаття стала для нас, четвертокурсників, приємною несподіванкою. У гості до нас завітали Світлана Бойко та Осип Лобода.

Журналісти каналу «1+1» ділилися професійним досвідом із студентами-журналістами

7 грудня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» студенти відділення журналістики УжНУ мали нагоду поспілкуватися із журналістом телеканалу «1+1» Валентиною Добротою, власкором цього ж каналу – закарпаткою Наталією Зотовою – та керівником УСІМ при Міжнародній громадській організації українців «Четверта Хвиля» Дмитром Славовим.

Студенти журналісти побували в гостях у медиків-анатомів

5 травня студентам І курсу відділення журналістики поталанило поспілкуватися із завідувачем кафедри анатомії людини та гістології медичного факультету Ужгородського національного університету, доктором медичних наук, професором Андрієм Степановичем Головацьким.
09.05.2011 / Путрашик / 1118 / 0
« 1 2 3 4 5 6 »