Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Про любов та творчість розповідали ужгородцям молоді поети

Молоді поети про найсокровенніше
Про кохання, мабуть, можна говорити вічність. Адже саме це почуття надихає нас на творчість, а декого навіть на подвиги. 13 квітня в ПаДіЮні відбувся вечір любовної поезії «Шістнадцята літера». У залі зібралася творча молодь для того, щоб розповісти всім охочим саме про любов, про власні переживання.

Хочете побачити та прочитати старовинні видання – тоді вам до відділу «Карпатика»!

Марія Іванівна Чорній розповідає про особливості відділу
Сьогодні студенти другого курсу відділення журналістики завдяки викладачеві історії української журналістики, доцентові кафедри журналістики Володимиру Юрійовичу Тарасюку та завідувачу відділу «Карпатика» Марії Іванівні Чорній мали змогу відвідати цей структурний підрозділ Наукової бібліотеки УжНУ – найстаріший за примірниками видань і наймолодший за часом створення (функціонує з 1991 року).

Студенти-першокурсники у міській друкарні: перше знайомство

Любов Атанасівна Яковець, заступник директора Ужгородської міської друкарні, розповідає про друк на тигельній машині
Студенти 1 курсу відділення журналістики відвідали міську друкарню. Це якраз те місце, де газети «народжуються», а за кілька годин потрапляють до читачів…

Від витоків до сьогодення, або Як воно все починалося

Викладачі кафедри журналістики в Ужгородському прес-клубі
У вівторок, 11-го грудня, в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч викладачів кафедри журналістики з медійниками краю. На запитання присутніх відповідали Юрій Бідзіля, Галина Шаповалова, Ярослава Шебештян, Галина Шумицька, Володимир Тарасюк та Василь Путрашик.

Закарпатський Вуйко Йой – улюблений персонаж сина Отара Довженка

Професор Валентина Барчан та доцент Марія Козак - ініціатори зустрічі майбутніх педагогів з Галиною Малик
8 жовтня в стінах УжНУ на філологічному факультеті пройшла зустріч з відомою дитячою письменницею Галиною Малик. Дозволила називати себе й простіше - бабуся Галина. Адже, як наголосила сама авторка, вже є заслуженою бабусею і мамою України.

Мешканці 4-го гуртожитку матимуть усі вигоди

26 вересня в. о. ректора УжНУ Федір Ващук зустрівся зі студентами — мешканцями гуртожитку № 4. Комендантів гуртожитку та викладачів Федір Григорійович попросив вийти: «У залі будуть тільки студенти. Розмова має бути відвертою».

Психологічний тренінг для студентів-журналістів

На занятті з психологом-практиком медичного центру "Асклепій" Наталією Братасюк
Цієї середи, 4 квітня, студенти-журналісти 2-го курсу спілкувалися із Наталією Братасюк – психологом-практиком із медичного центру "Асклепій", яка, до речі, є випускницею філологічного факультету УжНУ.

Владимир Мезенцев: “Я вірю в Україну!”

20 березня до прес-клубу молодого журналіста завітав іноземний гість – словацький журналіст Владимир Мезенцев. А з ним – професор Світлана Пахомова та доцент Ярослав Джоганик з кафедри словацької філології УжНУ.
« 1 2 3 4 5 6 »