Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Три правила фотожурналістики від Олега Григор’єва

Олег Григор'єв у прес-клубі молодого журналіста
Тиждень для студентів відділення журналістики УжНУ видався насиченим: аж дві цікаві зустрічі. Перша – з телевізійницею Тетяною Вашаргелі – відбулася у середу. Учора ж прес-клуб молодого журналіста знову на запрошення Володимира Юрійовича Тарасюка відвідав знаний фотожурналіст Олег Григор’єв.

Тетяна Вашаргелі: «Якщо любите себе на екрані, не ходіть на ТБ: екран виказує ваше глупство…»

Тетяна Вашаргелі у прес-клубі молодого журналіста
Ужгородська школа медійників робить все, аби кожен студент став професіоналом, котрий може якісно виконувати свою роботу. Саме з цією метою для спудеїв організовують тренінги з відомими журналістами, які діляться досвідом із молодими колегами. У прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» побувало вже багато відомих людей. Нині цей список поповнила заслужений журналіст України Тетяна Вашаргелі.

Представники Вишеградської четвірки завітали до УжНУ

Ректор УжНУ Федір Ващук з представниками Вишеградської четвірки
У вівторок, 16 квітня, на юридичному факультеті УжНУ відбулася зустріч Надзвичайних і Повноважних Послів країн Вишеградської четвірки зі студентами та викладачами університету. Тема бесіди була визначена заздалегідь: «Інтеграційні процеси в Європі та особлива роль Вишеградської групи».

Про любов та творчість розповідали ужгородцям молоді поети

Молоді поети про найсокровенніше
Про кохання, мабуть, можна говорити вічність. Адже саме це почуття надихає нас на творчість, а декого навіть на подвиги. 13 квітня в ПаДіЮні відбувся вечір любовної поезії «Шістнадцята літера». У залі зібралася творча молодь для того, щоб розповісти всім охочим саме про любов, про власні переживання.

Хочете побачити та прочитати старовинні видання – тоді вам до відділу «Карпатика»!

Марія Іванівна Чорній розповідає про особливості відділу
Сьогодні студенти другого курсу відділення журналістики завдяки викладачеві історії української журналістики, доцентові кафедри журналістики Володимиру Юрійовичу Тарасюку та завідувачу відділу «Карпатика» Марії Іванівні Чорній мали змогу відвідати цей структурний підрозділ Наукової бібліотеки УжНУ – найстаріший за примірниками видань і наймолодший за часом створення (функціонує з 1991 року).

Студенти-першокурсники у міській друкарні: перше знайомство

Любов Атанасівна Яковець, заступник директора Ужгородської міської друкарні, розповідає про друк на тигельній машині
Студенти 1 курсу відділення журналістики відвідали міську друкарню. Це якраз те місце, де газети «народжуються», а за кілька годин потрапляють до читачів…

Від витоків до сьогодення, або Як воно все починалося

Викладачі кафедри журналістики в Ужгородському прес-клубі
У вівторок, 11-го грудня, в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч викладачів кафедри журналістики з медійниками краю. На запитання присутніх відповідали Юрій Бідзіля, Галина Шаповалова, Ярослава Шебештян, Галина Шумицька, Володимир Тарасюк та Василь Путрашик.

Закарпатський Вуйко Йой – улюблений персонаж сина Отара Довженка

Професор Валентина Барчан та доцент Марія Козак - ініціатори зустрічі майбутніх педагогів з Галиною Малик
8 жовтня в стінах УжНУ на філологічному факультеті пройшла зустріч з відомою дитячою письменницею Галиною Малик. Дозволила називати себе й простіше - бабуся Галина. Адже, як наголосила сама авторка, вже є заслуженою бабусею і мамою України.
« 1 2 3 4 5 6 »