Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Першокурсників зустріли у факультетській родині

Першокурсники філфаку на першій лекції
Першокурсники вже з нетерпінням чекали зустрічі із завідувачами кафедр, викладачами, кураторами груп. Їх радо зустріли, побажали яскравих студентських років та великого професійного майбутнього.

В очікуванні нового – студентського – життя…

Тепер уже третьокурсниці
Перший рік, а особливо семестр, в будь-якому університеті є одним із найскладніших, найнезрозуміліших, але саме цим і цікавим, таким, що найбільше запам’ятовується.

Що віщує ректор УжНУ відділенню журналістики напередодні професійного свята?

Урочисте засідання прес-клубу «Медіаперспективи» до Дня журналіста
5 червня прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» радо зустрів поважних гостей, які прийшли привітати майбутніх медійників і вже професіоналів своєї улюбленої справи з прийдешнім Днем журналіста, який в Україні відзначають з 6 червня 1992 року.

Посол Фінляндії в Україні прочитала лекцію для студентів УжНУ

Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Арія Макконен
21 травня Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Арія Макконен зустрілася зі студентами Інституту міжнародних відносин та економіки Ужгородського національного університету. Дипломат, що перебуває на Закарпатті з робочим візитом, прочитала в університеті лекцію на тему «Фінляндія в Європейському Союзі». Перед тим, як розпочати лекцію, разом із ректором УжНУ Федором Ващуком пані Макконен перерізала символічну червону стрічку на честь відкриття у приміщенні Інституту кабінету інвестиційної політики.

На відстані витягнутого… пульта

Ректор УжНУ Федір Ващук, Генеральний консул Словацької республіки в Україні пані Янка Бур’янова та ректор Центральноєвропейської вищої школи в м. Скаліца (Словацька Республіка) пані Хайді Шварцова
У конференц-залі зеленого корпусу УжНУ 21 травня відбулася презентація спільного українсько-словацького проекту для проведення транскордонних відеоконференцій. Ця програма реалізується у рамках виконання Угоди, укладеної в листопаді 2012 року, про співробітництво УжНУ та Центральноєвропейської вищої школи м. Скаліца.

Три правила фотожурналістики від Олега Григор’єва

Олег Григор'єв у прес-клубі молодого журналіста
Тиждень для студентів відділення журналістики УжНУ видався насиченим: аж дві цікаві зустрічі. Перша – з телевізійницею Тетяною Вашаргелі – відбулася у середу. Учора ж прес-клуб молодого журналіста знову на запрошення Володимира Юрійовича Тарасюка відвідав знаний фотожурналіст Олег Григор’єв.

Тетяна Вашаргелі: «Якщо любите себе на екрані, не ходіть на ТБ: екран виказує ваше глупство…»

Тетяна Вашаргелі у прес-клубі молодого журналіста
Ужгородська школа медійників робить все, аби кожен студент став професіоналом, котрий може якісно виконувати свою роботу. Саме з цією метою для спудеїв організовують тренінги з відомими журналістами, які діляться досвідом із молодими колегами. У прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» побувало вже багато відомих людей. Нині цей список поповнила заслужений журналіст України Тетяна Вашаргелі.

Представники Вишеградської четвірки завітали до УжНУ

Ректор УжНУ Федір Ващук з представниками Вишеградської четвірки
У вівторок, 16 квітня, на юридичному факультеті УжНУ відбулася зустріч Надзвичайних і Повноважних Послів країн Вишеградської четвірки зі студентами та викладачами університету. Тема бесіди була визначена заздалегідь: «Інтеграційні процеси в Європі та особлива роль Вишеградської групи».
« 1 2 3 4 5 6 »