+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Зустрічі

«На папір проситься те, що на душі!»

Василь Густі й Валентина Барчан
Неспроста дев’яте число — моя щаслива й улюблена дата календаря. У дні, де присутня ця цифра, зі мною стається щось радісне і приємне. Чи то просто збіг обставин, чи така моя доля. Так і цього разу: 9 вересня випала нагода відвідати літературний музей Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України. Це святиня всіх письменників, творчих людей, які мають стосунок до літератури і журналістської діяльності.

Така є нація – студенти…

Юрій Бідзіля про свої враження від поезії Асадова та студентів-першокурсників
Нині у Прес-клубі молодого журналіста на відділенні журналістики відбулося перше засідання у цьому навчальному році. Приводом стало своєрідне знайомство новачків-першокурсників зі своїми викладачами та іншими студентами, втілене у формі літературних читань: студенти декламували Едуарда Асадова, відомого радянського поета та прозаїка, якому днями (а саме 7 вересня) виповнилося б 90 років. Едуард Асадов багато писав на студентську тематику.

Знайомтеся: першокурсники відділення журналістики

Першокурсники відділення журналістики
Вони прийшли, аби внести більшу демократію та свободу слова у вітчизняну пресу, аби прийняти нові стандарти якісної журналістики. Це – яскраві та неординарні особистості.

Першокурсників зустріли у факультетській родині

Першокурсники філфаку на першій лекції
Першокурсники вже з нетерпінням чекали зустрічі із завідувачами кафедр, викладачами, кураторами груп. Їх радо зустріли, побажали яскравих студентських років та великого професійного майбутнього.

В очікуванні нового – студентського – життя…

Тепер уже третьокурсниці
Перший рік, а особливо семестр, в будь-якому університеті є одним із найскладніших, найнезрозуміліших, але саме цим і цікавим, таким, що найбільше запам’ятовується.

Що віщує ректор УжНУ відділенню журналістики напередодні професійного свята?

Урочисте засідання прес-клубу «Медіаперспективи» до Дня журналіста
5 червня прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» радо зустрів поважних гостей, які прийшли привітати майбутніх медійників і вже професіоналів своєї улюбленої справи з прийдешнім Днем журналіста, який в Україні відзначають з 6 червня 1992 року.

Посол Фінляндії в Україні прочитала лекцію для студентів УжНУ

Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Арія Макконен
21 травня Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Арія Макконен зустрілася зі студентами Інституту міжнародних відносин та економіки Ужгородського національного університету. Дипломат, що перебуває на Закарпатті з робочим візитом, прочитала в університеті лекцію на тему «Фінляндія в Європейському Союзі». Перед тим, як розпочати лекцію, разом із ректором УжНУ Федором Ващуком пані Макконен перерізала символічну червону стрічку на честь відкриття у приміщенні Інституту кабінету інвестиційної політики.

На відстані витягнутого… пульта

Ректор УжНУ Федір Ващук, Генеральний консул Словацької республіки в Україні пані Янка Бур’янова та ректор Центральноєвропейської вищої школи в м. Скаліца (Словацька Республіка) пані Хайді Шварцова
У конференц-залі зеленого корпусу УжНУ 21 травня відбулася презентація спільного українсько-словацького проекту для проведення транскордонних відеоконференцій. Ця програма реалізується у рамках виконання Угоди, укладеної в листопаді 2012 року, про співробітництво УжНУ та Центральноєвропейської вищої школи м. Скаліца.

« 1 2 3 4 5 6 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку