Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Студентів УжНУ навчили зупиняти рух

28 жовтня, у Всесвітній день анімації, представники Європейського Союзу в Україні завітали до Ужгорода. На базі факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського національного університету відбулося офіційне відкриття 22-го Інформаційного центру ЄС. Студенти та викладачі дискутували за темою сучасного етапу відносин Європи з Україною та взяли участь у велозаїзді.

Продюсер каналу «Інтер» Ніколетта Сабов провела тренінг для журналістів

Успішність телевізійних сюжетів і програм загалом залежить не лише від професійності репортера, оператора чи режисера, котрі безпосередньо працюють над створенням медійного продукту. На телебаченні працюють і такі фахівці, чия робота залишається за кадром, однак вони – це опора журналіста в будь-якій ситуації. До телевізійних «невидимок» належить і продюсер, про обов’язки якого 7 жовтня розповіла на семінарі для медійників Ніколетта Сабов.
11.10.2014 / Зизич / 247 / 0
Докладніше

Військовий журналіст, який після поранення взявся за волонтерство, вчив нашу медійну молодь азбуки роботи в гарячих точках

Роман Бочкала: «У журналістів завдання потрійне: зберегти життя, здоров’я й відзняти цікаву історію...»
Україна нині в стані неоголошеної війни. Незважаючи на так зване перемир’я, обстріли тривають. Розібратися в ситуації й поінформувати суспільство про те, що насправді відбувається, належить журналістам.
10.10.2014 / Зизич / 233 / 0
Докладніше

Василь Ільницький: «Справжній журналіст повинен твердо відстоювати власну позицію»

Головний редактор закарпатського тижневика «Фест» Василь Ільницький спілкувався зі студентами-медійниками

Прес-клуб є традиційний місцем зустрічі студентів відділення журналістики з більш досвідченими та авторитетними колегами. У п’ятницю, 19 вересня, майбутні журналісти мали нагоду поспілкуватися з яскравим представником закарпатської публіцистики, який має не тільки багатий професійний досвід, але й чітку громадську позицію. Цього разу гостем був Василь Іванович Ільницький, головний редактор газети «Фест».

22.09.2014 / Зизич / 291 / 0
Докладніше

Журналістським підрозділом УжНУ екскурсували школярі обласного центру

Учні ознайомилися з редакціями газети «Погляд», Медіацентру УжНУ, побачили телерадіостудію та прес-клуб молодого журналіста
Школярі Ужгорода днями мали екскурсію на філологічному факультеті, яку їм у рамках святкування Дня журналіста з ініціативи доцента кафедри журналістики Лесі Поліхи влаштували студенти 4-го курсу цього відділення. Своїм, можливо, майбутнім колегам вони розповіли про перспективи й особливості навчання на «журналістиці».
10.06.2014 / Зизич / 286 / 0

Брати Капранови відвідали філологічний факультет

Під час презентації
17 квітня відомі публіцисти Брати Капранови зустрілися із викладачами та студентами філологічного факультету. Головна мета заходу – презентація нової книги. «Мальована історія Незалежності України» містить стисле, але цілісне відображення кожної історичної епохи: від козацького минулого до незалежної сучасності.
21.04.2014 / Зизич / 282 / 0
Докладніше

За круглим столом зустрілися делегати Євромайдану та керівний склад університету

Рішення круглого столу
5 грудня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбувся «круглий стіл» з участю ректора Федора Ващука, проректорів Юрія Перести та Романа Офіцинського, деканів факультетів вишу та представників студентського Євромайдану в Ужгороді.

Аби твоє слово почули, його потрібно любити!

Під час зустрічі
16 вересня на філологічному факультеті відбулася зустріч із закарпатською поетесою Христиною Керитою.
« 1 2 3 4 5 6 »