Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Василь Ільницький: «Справжній журналіст повинен твердо відстоювати власну позицію»

Головний редактор закарпатського тижневика «Фест» Василь Ільницький спілкувався зі студентами-медійниками

Прес-клуб є традиційний місцем зустрічі студентів відділення журналістики з більш досвідченими та авторитетними колегами. У п’ятницю, 19 вересня, майбутні журналісти мали нагоду поспілкуватися з яскравим представником закарпатської публіцистики, який має не тільки багатий професійний досвід, але й чітку громадську позицію. Цього разу гостем був Василь Іванович Ільницький, головний редактор газети «Фест».

22.09.2014 / Зизич / 281 / 0
Докладніше

Журналістським підрозділом УжНУ екскурсували школярі обласного центру

Учні ознайомилися з редакціями газети «Погляд», Медіацентру УжНУ, побачили телерадіостудію та прес-клуб молодого журналіста
Школярі Ужгорода днями мали екскурсію на філологічному факультеті, яку їм у рамках святкування Дня журналіста з ініціативи доцента кафедри журналістики Лесі Поліхи влаштували студенти 4-го курсу цього відділення. Своїм, можливо, майбутнім колегам вони розповіли про перспективи й особливості навчання на «журналістиці».
10.06.2014 / Зизич / 278 / 0

Брати Капранови відвідали філологічний факультет

Під час презентації
17 квітня відомі публіцисти Брати Капранови зустрілися із викладачами та студентами філологічного факультету. Головна мета заходу – презентація нової книги. «Мальована історія Незалежності України» містить стисле, але цілісне відображення кожної історичної епохи: від козацького минулого до незалежної сучасності.
21.04.2014 / Зизич / 272 / 0
Докладніше

За круглим столом зустрілися делегати Євромайдану та керівний склад університету

Рішення круглого столу
5 грудня у залі Вченої ради Ужгородського національного університету відбувся «круглий стіл» з участю ректора Федора Ващука, проректорів Юрія Перести та Романа Офіцинського, деканів факультетів вишу та представників студентського Євромайдану в Ужгороді.

Аби твоє слово почули, його потрібно любити!

Під час зустрічі
16 вересня на філологічному факультеті відбулася зустріч із закарпатською поетесою Христиною Керитою.

«На папір проситься те, що на душі!»

Василь Густі й Валентина Барчан
Неспроста дев’яте число — моя щаслива й улюблена дата календаря. У дні, де присутня ця цифра, зі мною стається щось радісне і приємне. Чи то просто збіг обставин, чи така моя доля. Так і цього разу: 9 вересня випала нагода відвідати літературний музей Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України. Це святиня всіх письменників, творчих людей, які мають стосунок до літератури і журналістської діяльності.

Така є нація – студенти…

Юрій Бідзіля про свої враження від поезії Асадова та студентів-першокурсників
Нині у Прес-клубі молодого журналіста на відділенні журналістики відбулося перше засідання у цьому навчальному році. Приводом стало своєрідне знайомство новачків-першокурсників зі своїми викладачами та іншими студентами, втілене у формі літературних читань: студенти декламували Едуарда Асадова, відомого радянського поета та прозаїка, якому днями (а саме 7 вересня) виповнилося б 90 років. Едуард Асадов багато писав на студентську тематику.

Знайомтеся: першокурсники відділення журналістики

Першокурсники відділення журналістики
Вони прийшли, аби внести більшу демократію та свободу слова у вітчизняну пресу, аби прийняти нові стандарти якісної журналістики. Це – яскраві та неординарні особистості.
« 1 2 3 4 5 6 »