Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Студенти філфаку зустрілися з відомим культурним діячем із Запоріжжя

Валентин Терлецький
Літній відпочинок минув, і філологічний факультет УжНУ знову запрошує відомих гостей. Так, 13 вересня до студентів завітав журналіст, письменник, поет, літературний критик, музикант родом із Запоріжжя Валентин Терлецький. Особливо приємним був той факт, що автор уперше в Україні представляв свій новий, четвертий за рахунком, роман «Кілька років зими». Організував захід декан ФІФ Михайло Рошко. Офіційна ж презентація відбулася за два дні у видавництві «Кальварія» (Львів).

Студенти-журналісти привезли три грамоти зі Всеукраїнської олімпіади

12–13 квітня у Рівному відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю». У ній традиційно взяли участь і студенти Ужгородського національного університету, показавши (також традиційно) чудові результати – привезли рідному вишу аж три з десяти грамот у спецномінаціях.
21.04.2016 / Третяк / 143 / 0
Докладніше

В’ячеслав Медвідь: «Українська література в критичній зоні – коли має статися якийсь вибух»

14 квітня студенти-філологи поспілкувалися з письменником, лауреатом Шевченківської премії (2003 р.) В’ячеславом Медведем. Завітав митець до міста своєї молодості, де два роки працював бібліотекарем після закінчення університету і куди повернувся після армії, разом із літературознавцем, професором кафедри журналістики та міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв Миколою Васьківим.

Ярослав Гулан: «Мета журналістського розслідування – донести до людей правду»

13 квітня на відділенні журналістики УжНУ відбулося чергове засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Гостем став ужгородський медійник, відомий своїми сенсаційними матеріалами в жанрі журналістського розслідування, представник Інституту масової інформації Ярослав Гулан.

Працівники «Унікуму» закликали студентів-журналістів спільно популяризувати Закарпаття

23 березня у рамках чергового засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів із членами редакції журналу «Унікум».

Студентів УжНУ навчили зупиняти рух

28 жовтня, у Всесвітній день анімації, представники Європейського Союзу в Україні завітали до Ужгорода. На базі факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського національного університету відбулося офіційне відкриття 22-го Інформаційного центру ЄС. Студенти та викладачі дискутували за темою сучасного етапу відносин Європи з Україною та взяли участь у велозаїзді.

Продюсер каналу «Інтер» Ніколетта Сабов провела тренінг для журналістів

Успішність телевізійних сюжетів і програм загалом залежить не лише від професійності репортера, оператора чи режисера, котрі безпосередньо працюють над створенням медійного продукту. На телебаченні працюють і такі фахівці, чия робота залишається за кадром, однак вони – це опора журналіста в будь-якій ситуації. До телевізійних «невидимок» належить і продюсер, про обов’язки якого 7 жовтня розповіла на семінарі для медійників Ніколетта Сабов.
11.10.2014 / Зизич / 237 / 0
Докладніше

Військовий журналіст, який після поранення взявся за волонтерство, вчив нашу медійну молодь азбуки роботи в гарячих точках

Роман Бочкала: «У журналістів завдання потрійне: зберегти життя, здоров’я й відзняти цікаву історію...»
Україна нині в стані неоголошеної війни. Незважаючи на так зване перемир’я, обстріли тривають. Розібратися в ситуації й поінформувати суспільство про те, що насправді відбувається, належить журналістам.
10.10.2014 / Зизич / 221 / 0
1 2 3 4 5 6 »