Хроніка
Вітальня » Зустрічі

Телеведуча Діана Сідун-Сович поділилася секретами майстерності з четвертокурсниками відділення журналістики

Діана Сідун-Сович з четвертокурсниками відділення журналістики
29 вересня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів четвертого курсу з телеведучою, психологом Діаною Сідун-Сович. Тема розмови – вміння поводитися в студії та налагоджувати контакт із гостями, адже спілкування проходило в рамках навчальної дисципліни «Основи професійного мовлення радіо- і тележурналістів».

У прес-клубі молодого журналіста презентували «Гендер для медій»

Під час зустрічі
12 вересня на відділенні журналістики вітали дослідницю гендерної та квір-проблематики Марію Маєрчик, яка презентувала книгу «Гендер для медій». Це підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей. Прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» цього дня був переповнений студентами нашого відділення, небайдужими до гендерних питань.
28.09.2017 / UzhMedia / 53 / 0
Докладніше

Священнослужитель і юні філологи бесідували про дух і слово

14 вересня на філологічному факультеті прочитав лекцію протоієрей Мукачівської православної єпархії та редактор її офіційного сайту Олександр Монич. Відрекомендував гостя заступник декана з навчальної роботи Василь Шаркань.

17.09.2017 / UzhMedia / 48 / 0
Докладніше

Студенти філфаку зустрілися з відомим культурним діячем із Запоріжжя

Валентин Терлецький
Літній відпочинок минув, і філологічний факультет УжНУ знову запрошує відомих гостей. Так, 13 вересня до студентів завітав журналіст, письменник, поет, літературний критик, музикант родом із Запоріжжя Валентин Терлецький. Особливо приємним був той факт, що автор уперше в Україні представляв свій новий, четвертий за рахунком, роман «Кілька років зими». Організував захід декан ФІФ Михайло Рошко. Офіційна ж презентація відбулася за два дні у видавництві «Кальварія» (Львів).

Студенти-журналісти привезли три грамоти зі Всеукраїнської олімпіади

12–13 квітня у Рівному відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю». У ній традиційно взяли участь і студенти Ужгородського національного університету, показавши (також традиційно) чудові результати – привезли рідному вишу аж три з десяти грамот у спецномінаціях.
21.04.2016 / Третяк / 159 / 0
Докладніше

В’ячеслав Медвідь: «Українська література в критичній зоні – коли має статися якийсь вибух»

14 квітня студенти-філологи поспілкувалися з письменником, лауреатом Шевченківської премії (2003 р.) В’ячеславом Медведем. Завітав митець до міста своєї молодості, де два роки працював бібліотекарем після закінчення університету і куди повернувся після армії, разом із літературознавцем, професором кафедри журналістики та міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв Миколою Васьківим.

Ярослав Гулан: «Мета журналістського розслідування – донести до людей правду»

13 квітня на відділенні журналістики УжНУ відбулося чергове засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Гостем став ужгородський медійник, відомий своїми сенсаційними матеріалами в жанрі журналістського розслідування, представник Інституту масової інформації Ярослав Гулан.

Працівники «Унікуму» закликали студентів-журналістів спільно популяризувати Закарпаття

23 березня у рамках чергового засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася зустріч студентів із членами редакції журналу «Унікум».
1 2 3 4 5 6 »