+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Знов березень... Ізнов Коти...
Вітальня » 2011 » Березень » 21 » Знов березень... Ізнов Коти...
23:23
Знов березень... Ізнов Коти...
24 березня у прес-клубі молодого журналіста «Медіаперспективи» відбулася прес-конференція з Віком Ковреєм, одним із організаторів ужгородського фестивалю «Березневі коти». Мова йшла власне про захід, що з кожним роком набирає дедалі потужніших обертів та охоплює все більшу аудиторію. 

З 25 до 27 березня можна буде послухати поетичні читання, бути присутніми на творчих презентаціях, поспостерігати за слемом, насолодитись фото- та художньою виставками, взяти участь у мистецькій дискусії. Це далеко не весь перелік запланованого організаторами дійства, що зможе витримати, як зазначив Вік Коврей, «тільки істинний фанат мистецтва». Фестиваль справді є дуже різножанровим: від розслаблювальної музичної імпровізації саксофоніста з чайною церемонією до гучної вечірки з танцями до ранку. Синтез різних видів мистецтва вже був застосований під час фестивалю «Екле», але, безумовно, «Березневі коти» набули більшої активності та розмаху. Отже, кожен знавець та шанувальник сучасного мистецтва зможе обрати бажане та насолодитися повною мірою.

Детальніше про захід можна дізнатися через посилання на зустріч у «Контакті».

Юлія Юрковецька, 
координатор прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи»

Категорія: Культура і мистецтво | Переглядів: 567 | Додав: Медіа--admin | Рейтинг: 4.0/1


Усього коментарів: 1
1 Путрашик  
Для Хо́мів невірних wink


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку