Зі студентських досліджень
Вітальня » 2012 » Травень » 8 » Зі студентських досліджень
Зі студентських досліджень
Студентська наукова конференція, секція журналістики
На філологічному факультеті УжНУ відбулася традиційна студентська наукова конференція. У секції журналістики, керівником якої був доцент Володимир Юрійович Тарасюк, свої наукові дослідження представили студенти 1–3 курсів. Теми робіт були різноманітними й стосувалися сучасних проблем теле-, радіо- та газетної журналістики.

Доповідає третьокурсниця Ірина Левіна
Найкращою працею визнано дослідження студентки третього курсу Ірини Левіної «Етичні аспекти функціонування сучасного українського радіомовлення (на прикладі радіо «Люкс FM»)». Було також відзначено доповідь «Фразеологічні одиниці як виражальний засіб друкованого медіамовлення» другокурсниці Марії Пилип та «Сучасні ток-шоу на українському телебаченні: тематичний аспект» першокурсниці Вероніки Мороз.

Загалом усі учасники продемонстрували високий рівень виконання дослідницьких робіт, зокрема їх актуальну практичну спрямованість, глибину розкриття теми, достатнє володіння теоретичним матеріалом.

Василь Третяк, студент І курсу відділення журналістики,
фото автора

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 546 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 5.0/1

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz