Забуті нами, але не забуті ними
Вітальня » 2018 » Грудень » 2 » Забуті нами, але не забуті ними
Забуті нами, але не забуті ними
Підпис

Барбос. В Ужгороді в 2012 році це слово набуло нового значення. Так назвали одну з найбільших волонтерських організацій у нашому місті. Люди, котрі цим займаються, мають просто безмежну та щиру любов до братів наших менших — це факт.

Побудувати й утримувати притулок за власні кошти, як на мене, мало хто готовий на такі жертви заради тварин. Ось просто запитайте себе: я віддав би стільки заради цього? Не обов'язково відповідати для всіх, лише для себе. Думаю не багатьом із нас таке до снаги.

Сьогодні в «Барбосі» опікуються приблизно 70 собаками й 60 кішками. Усі вони знаходяться на природі, на свіжому повітрі. Територія огороджена, тому звідти тварини нікуди не втечуть, поки їх хтось не забере.

Підпис
Мені неодноразово випадала нагода побувати в цьому притулку, і, зізнаюся, серце кров'ю обливається, коли усвідомлюю, скільки ж тварин було викинуто вулицю! Ось це справжній гріх: відмовитися від друга, мало того, ще й від тварини, котру приручили! У людей, здатних на таке, як на мене, немає ні честі, ні совісті, ні поваги до природи. І, на жаль, у наш час таких ситуацій багато.

Щодня на вулицях нашого міста біля смітників можна побачити безпритульних тварин, покинутих або взагалі бродячих. А в соцмережах публікують фото загублених, покинутих і деколи навіть побитих тварин. І всі вони потребують допомоги, і от у «Барбосі» її надають! Навіть сторонні люди переказують кошти для підтримки. І тішить те, що таких небайдужих багато. На офіційних сторінках «Барбоса» є купа фотографій тварин, котрих приютили ужгородці.

Також організація пропагує стерилізацію тварин. Як кажуть самі волонтери: «Це найгуманніший спосіб уникнути збільшення кількості безпритульних собак і кішок». У нашому місті є чимало ветеринарних клінік, де роблять таку процедуру. Але я категоричний противник цього! Я вважаю, людині нічого втручатися в життя тварин хірургічними методами, якщо це тільки заради людського комфорту. Нічого «лізти» в те, що задумала природа!

До слова, уже прийшла зима, і кожній тварині буде комфортніше в теплі, серед людей, котрі люблять, тому ви завжди можете звернутися до притулку «Барбос» і взяти під свою опіку цуценя, кошеня або вже доросліших тварин. Звичайно, для дітей домашній улюбленець — це завжди приємний подарунок.

Отже, не забуваймо про відоме повчання з «Маленького принца»: «Ми відповідальні за тих, кого приручили»! Не покидаймо своїх тварин, навіть якщо їх багато! А коли у вас є можливість підтримати «Барбос», то шукайте його в соцмережах та зв'язуйтеся з волонтерами притулку! Допомога ніколи не буде зайвою.

Кошти можна переказати на рахунок: 5168 7555 2396 6485 (Брудка В.В.).

А також звертайтеся за телефонами: 066 488 04 80 (Ірина), 063 230 58 32 (Ніка).

Петер Будай,

студент відділення журналістики.

Фото зi сторінки «Барбосу» у Facebook.

Переглядів: 35 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz