Хроніка
Вітальня » Власноруч

Студент відділення журналістики презентував власний реп-альбом

Роман Ялч презентує власний альбом
«Ласкаво прошу до мого маленького світу!» – так розпочав свою розмову студент 4-го курсу відділення журналістики Роман Ялч. Не просто у черговій розмові – ця була особливою.
02.04.2014 / xaos / 319 / 0

Де працюють наші студенти?

Робота може бути і захопленням
Сьогодні студентська молодь намагається бути фінансово незалежною, що є, безперечно, плюсом як для самих студентів, так і для їхніх батьків. Бо ж коли дитина не тільки добре вчиться, а ще й заробляє на себе, то, як кажуть, «ціни їй нема». Тим більше, для студента відкриті широкі можливості самореалізації. Я поцікавилася, де можуть працювати у літню пору студенти та на що витрачають зароблені кошти.

Тільки колективними зусиллями досягається справжній результат

Учасники проекту: шведські тренери, київські та ужгородські викладачі
У четвер, 8 листопада, в Ужгороді завершив свою роботу шведсько-український медіапроект, що фінансувався шведським медіаінститутом Fojo та складався з трьох етапів: перший проходив у Києві, другий у Кальмарі та Стокгольмі (Швеція), третій - в Ужгороді. Четверо викладачів кафедри журналістики (Юрій Бідзіля, Галина Шаповалова, Галина Шумицька та Іван Бабущак) отримали сертифікати тренерів Інституту Fojo.

Новий стиль? Творимо…

Прес-клуб «Медіаперспективи»
Напевно, кожен з нас у дитинстві мріяв розмалювати стіни своєї кімнати якимись абстракціями, що відповідали б настрою! Усі мріяли, та рідко хто малював, а причиною найчастіше ставали строгі батьки, які недооцінювали унікальність нашої творчості!