+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Вітаємо!

Vivat, випускники!

Магістр журналістики Роман Сов’як одягає мантію. Ну а як без Віталія Івановича? Без нього і свято не свято
18 червня у великій актовій залі УжНУ дипломи вручали випускникам філологічного. Урочистості розпочали о 12.00, але святкування починалося далеко раніше…
19.06.2013 / Шумицька / 1025 / 0
Докладніше

Я - магістр УжНУ!

Студенти-відмінники філфаку: Олександра Артюхіна, Ольга Жмаченко, Олена Меденцій, Віра Якубик, Марія Черничко
4 червня 2013 року у великій актовій залі ректорату УжНУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-відмінникам Ужгородського національного університету: таких на різних факультетах більше двох сотень. На філологічному п’ятеро: Олександра Артюхіна, Марія Черничко (відділення журналістики), Ольга Жмаченко (українське відділення), Олена Меденцій, Віра Якубик (словацьке відділення).

З Днем філолога, дорогі колеги!

Філологічний факультет УжНУ
24 травня слов’янський світ ушановує День рівноапостольних Кирила і Мефодія та День слов’янської писемності і культури. У канву цих свят логічно вплітається ще одне – День філолога, що його відзначають 25 травня.

Слово було від самого початку. У Слові відбивається світ. Словом світ формується. Що може бути важливіше за Слово?

Сьогодні вітаємо тих, чия професійна діяльність безпосередньо пов’язана зі Словом – студентів та викладачів філологічного факультету УжНУ, його випускників та майбутніх абітурієнтів, що вирішать пов’язати свою долю зі словом...

Зміна студентського керівництва на факультеті відбулася в дружній і доброзичливій атмосфері

Роман Сов’як, Андріана Завадяк, Дмитро Тодер, звітує Олександра Артюхіна
Це щось надзвичайне! Всі студенти в аудиторії піднімають руки. Невже вони хочуть відповідати на парі? Шановні викладачі, не поспішайте радіти. Це на філологічному факультеті УжНУ обирають нового голову студентської ради (громадського декана) та голову профбюро.

Відсвяткували!

Раді всіх бачити на факультеті!
По-справжньому весняна погода цього понеділкового дня дала можливість дівчатам з філологічного факультету нарешті взути новенькі підбори замість набридлих зимових чобіт. Ще й нагода така гарна – святкування Дня факультету. Саме це свято відзначали вчора студенти УжНУ з четвертого поверху головного корпусу університету на БАМі.

Уже скоро!

На філологічному День факультету
У понеділок, 15 квітня, у Падіюні  філологи святкуватимуть СВІЙ день. Урочиста частина розпочнеться о 18 годині з продовженням у нічному клубі «Фантом».

Жінки – ВОСЬМЕ чудо світу?

Жінки – ВОСЬМЕ чудо світу?
Незважаючи на порівняно велику кількість свят у календарі українців, суто жіночих украй мало. 8 Березня для прекрасної половини людства видається чи не єдиним приводом для святкувань. Втім, свято – справа дуже відносна, часто штучна. Хоч як дивно, свят усе більше й більше, а приводу для веселощів чи просто відпочинку – менше й менше. Чи ми їх не помічаємо? У будь-якому разі майже кожне свято має своїх творців.

« 1 2 3
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку