+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Вітаємо!

Журналісти УжНУ перемогли в Міжнародному конкурсі соціальних проектів

«Стань Ужгороду оберегом – і Ужгород стане твоїм» – перший на Закарпатті цілісний проект, що охоплює різновікову аудиторію і скеровує діяльність на злободенну екопроблему
Перемогу в Міжнародному конкурсі студентських робіт у галузі розвитку зв’язків з громадськістю «Кришталевий Апельсин» в галузі екології здобули випускники відділення журналістики УжНУ з соціальним проектом «Стань Ужгороду оберегом – і Ужгород стане твоїм». Конкурс існує вже 14 років і є освітнім міжрегіональним міжвишівським проектом, до участі в якому запрошуються й іноземні студенти та виші. В Україні конкурс проводиться вперше.
27.06.2014 / Зизич / 345 / 0
Докладніше

Студенти-п’ятикурсники стали дипломованими магістрами й спеціалістами

Державну екзаменаційну комісію очолила заслужений журналіст України, ведуча програм на місцевому телеканалі «Тиса-1» Тетяна Вашаргелі
Щороку Ужгородський національний університет виряджає своїх вихованців у широкий світ. П’ять років минають швидко!.. Здаються вони довгими лише першокурсникам – справжню їх ціну знають випускники!
24.06.2014 / Зизич / 342 / 0
Докладніше

Університетський «Боян» відсвяткував своє 50-річчя

Під час виступу капели
Цьогоріч самодіяльна чоловіча капела УжНУ «Боян» святкує свій півстолітній ювілей. З цієї нагоди 25 квітня відбувся творчий звіт колективу у Закарпатській обласній філармонії. Захід розпочався з урочистого звернення почесного учасника колективу Василя Маринця. Перший тенор капели розповів про історію створення та поділився цікавими моментами мистецької діяльності викладацького гурту.
30.04.2014 / Зизич / 310 / 0
Докладніше

Ужгородських колег привітали з Таврійського університету

Галина Юріївна Богданович
Давні дружні контакти пов’язують відділення журналістики УжНУ та факультет слов’янської філології і журналістики Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського. Днями на нашу електронну адресу надійшло святкове вітання від декана цього підрозділу кримського вишу, завідувача кафедри міжмовних комунікацій і журналістики Галини Юріївни Богданович.

Філологічний факультет має таланти!

Команда філфаку
Нещодавно в Ужгородському національному університеті закінчився щорічний конкурс «Наші таланти тобі, альма-матер». Свої здібності демонстрували різні підрозділи вишу, створивши 19 команд. Філологи посіли 2 місце у загальному рейтингу, вигравши 1000 гривень.

І першокурсників вітали, і викладачів нагороджували…

Першокурсники УжНУ складають присягу студента
2 вересня відбулося розширене засідання Вченої ради Ужгородського національного університету. Конференц-зал був заповнений студентами, працівниками альма-матер, а також поважними гостями.

«Штось файноє» про нашого Віталія Івановича

Віталій Іванович Завадяк
Мабуть, він один з небагатьох дітей, які раділи приходу осені. Адже саме першого вересня, коли всі діти з квітами в руках ішли на лінійки в школу і були у відчаї, розуміючи, що починається новий навчальний рік, Віталік щиро і радо приймав привітання з нагоди дня свого народження.
1 вересня 1985 року стартував життєвий шлях Віталія Івановича Завадяка. За іронією долі, ми познайомилися з ним теж 1 вересня.

Світлий ювілей видатного мовознавця: Василеві Німчуку – 80

Василеві Васильовичу Німчуку – 80
6 липня виповнюється 80 років видатному випускникові філологічного факультету Ужгородського університету Василеві Васильовичу Німчуку. Сьогодні він – доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу історії української мови Інституту української мови НАН України, автор понад 500 публікацій із історії української й інших слов’янських мов, діалектології, словотвору, ономастики, історії українського мовознавства, історії українського правопису...
06.07.2013 / Путрашик / 1067 / 0
Докладніше

« 1 2 3 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку