Хроніка
Вітальня » Вітаємо!

Науковці кафедри журналістики з новими дипломами!

Леся Поліха, Олеся Барчан та Ярославва Шебештян
1 лютого під час засідання Вченої ради УжНУ урочисто вручили атестати доцента трьом викладачкам кафедри журналістики: Олесі Василівні Барчан, Лесі Ярославівні Полісі та Ярославі Михайлівні Шебештян.

Ужгородський прес-клуб відзначив наших студентів та викладачів

Під час вручення нагород
Нещодавно Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного, вже восьмого, журналістського рейтингу. Визначали найкращих медійників краю за підсумками 2014-го року. В анкетуванні взяли участь кілька десятків представників мас-медіа, які відзначили своїх колег у різних номінаціях. Вручення нагород відбулося у каплиці Трьох святителів в Ужгородському замку.

Торішня випускниця відділення журналістики стала лауреаткою премії імені Йосипа Терелі

Єпископ Мілан Шашик вручає Наталії Каралкіній диплом
15 січня в єпископській резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії відбулася традиційна щорічна прес-конференція та вручення журналістської премії імені Йосипа Терелі.
16.01.2015 / xaos / 250 / 0

«Кращим студентом Закарпаття» вдруге стала журналістка

У конкурсі взяли участь 9 студентів
Студенти – це люди, котрі вміють вивчити за день те, чого їх вчать упродовж семестру; це ті, хто достеменно знає, що просто так нічого не буває, й при цьому все одно сподіваються на халяву; зрештою, це та енергія, що має велику силу та неабиякі бажання.
30.11.2014 / Зизич / 316 / 0

Кубок Закарпатської ліги КВН здобули студентки-журналістки

Філфаківська команда «А ШО?!» – володарки Кубка 17-го сезону Закарпатської ліги КВН
Ось вже 17 сезон Закарпатської ліги КВН підійшов до свого завершення – фінал Кубка відбувся 23 вересня у залі Падіюну. За головний приз змагалися: «А ШО?!» (філфак УжНУ), «Чебурек-паук», «RADUЖNUY ENOТ», «В комі» (журналісти УжНУ), «Медсестра Тамара» (медфак УжНУ) та «Вихід на 3». Особливістю гри стало те, що оцінок команди не отримували. Тож поки журі обирали кожен свого фаворита, публіку виступом потішили чемпіони Закарпатської ліги – команда «БУМ».
24.09.2014 / Зизич / 540 / 0

Доброї долі та вдалого слова побажали випускникам філологічного факультету

Філологів та журналістів вітали Федір Шандор і Тетяна Вашаргелі
3 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам філологічного факультету. Цьогоріч один із найстарших факультетів Ужгородського університету випустив близько 140 дипломованих філологів та журналістів з 4 спеціальностей. Дванадцятеро випускників отримали дипломи з відзнакою.
06.07.2014 / Зизич / 409 / 0
1 2 3 »