Хроніка
Вітальня » Виставки

Великодній арт філфаку

Виставка пасхальних яєць на філфаку
Уже 5-й рік поспіль на філологічному факультеті готується виставка пасхальних яєць. Організаторами є справжні цінувальники народного мистецтва – студенти, а їх ідейним натхненником – Олександра Ігнатович, доцент кафедри української літератури. Студенти молодших курсів зацікавлено й охоче беруться до такої роботи, тому їм завжди удається створити на факультеті по-справжньому святковий настрій.

Котилося яєчко і прикотилося на філологічний факультет

Писанки на філфаку
11 квітня на філологічному факультеті відбулася виставка великодніх яєць, яку організувала доцент кафедри української літератури Олександра Степанівна Ігнатович. А студенти першого курсу вирішили долучитися до цього мистецтва і принесли на виставку свої вироби .
12.04.2012 / Шумицька / 1031 / 0

Писанкарство – теж наука. Філологи опановують і її

19 квітня тринадцять факультетів УжНУ представили в холі університету свої творчі роботи, присвячені Великодню: писанки, дряпанки, крашанки, мотанки, писанки-вишиванки...