Випуск-2011 на філологічному
Вітальня » 2011 » Липень » 7 » Випуск-2011 на філологічному
Випуск-2011 на філологічному
Липень... Хоча період навчання і сесії вже позаду, життя на факультеті триває.

4 липня тут урочисто вручали дипломи. Особливістю свята стало те, що цього року відділення журналістики вперше випускало магістрів зі своєї спеціальності.

Святкове дійство розпочалося з привітання декана філологічного факультету Юрія Михайловича Бідзілі, який побажав випускникам мати від своєї професії як моральне, так і матеріальне задоволення. Підкреслив, що вони є справжньою елітою України, їм готувати наступні покоління.

«Гострого вам пера, доброго язика і холодної голови!» - побажав випускникам відділення журналістики Юрій Михайлович, а також - знайти свою інформаційну нішу у нашому інформаційному просторі й, головне, — не загубитися в ньому.

До слів привітання декана приєдналися академнаставники та батьки.

Випускники ж дякували своїм викладачам за клопітку працю та життєві поради, які, без сумніву, їм знадобляться.

Присутні мали можливість переглянути слайд-шою зі студентського життя нині дипломованих фахівців.

Фінальним етапом урочистостей стало вручення дипломів. Щоправда, дипломи з відзнакою забарилися у міністерстві, тож відмінникам поки що дісталися грамоти-подяки від ректора УжНУ.

Яна Мийсарош, студентка відділення журналістики,
фото Марічки Черничко

Категорія: Офіційно | Переглядів: 983 | Додав: Шумицька | Теги: магістри, філфак, Випуск-2011 | Рейтинг: 3.8/4