Вікторія Кенідра: усе в наших руках, тому не можна їх опускати
Вітальня » 2018 » Грудень » 4 » Вікторія Кенідра: усе в наших руках, тому не можна їх опускати
Вікторія Кенідра: усе в наших руках, тому не можна їх опускати

У десятому класі їй поталанило потрапити на курси універсального журналіста в Острозькій академії. Лектор неймовірно цікаво розповідав про основи журналістського фаху. Удалося й попрактикуватися… Саме тому Вікторія Кенідра, нині студентка другого курсу нашого підрозділу й нова голова Студентської ради філологічного факультету, обрала професію медійника.

Вікторія Кенідра
Найбільше задоволення майбутня журналістка отримує від практики. «Звісно, теорія — важлива, однак набагато цікавіше вдосконалювати навички. Це найкраще вдається при вивченні специфіки роботи на радіо в контексті «Теорії і методики журналістської творчості», тому ця дисципліна є моєю улюбленою», — вважає Вікторія.

Дівчина завжди була впевнена, що не працюватиме в друкованій журналістиці, але вже другий рік пише тексти для Медіацентру УжНУ. Крім того, почала практикуватися на телебаченні. На питання «Де хочеш працювати через кілька років?» другокурсниці ще важко відповісти, адже кожна сфера, на її погляд, по-своєму цікава.

Нині ж Вікторія успішно розвиває свої менеджерські здібності — цього семестру її обрали громадським деканом філфаку (до слова, за неї проголосували понад 55 % виборців). «Найголовніше у роботі голови студради — знаходити спільну мову з іншими студентами, аби організувати злагоджену роботу. Звичайно, потрібно шукати виходи з важких ситуацій, бо інколи трапляються форс-мажори. Мені допомагають активні й працьовиті заступниці Надія Логойда та Марія Кондрич», — розповіла студентка.

Своє бажання йти на вибори голови студентського профбюро факультету Вікторія пояснила тим, що з початку навчання в університеті зацікавилася діяльністю активних студентів, бо вони постійно щось вигадували, улаштовували цікаві заходи. Дівчина каже: «Коли я дізналася про специфіку роботи, іноді дивувалася, як активісти все встигають. Я помітила, із якою відданістю все робилося для факультету. Мене це захопило й надихнуло спробувати й себе в такій ролі».

Більшість часу Вікторія Кенідра віддає навчанню, роботі в Медіацентрі, практиці на телебаченні. Не обходиться й без відпочинку… Найкращим релаксом для нашої співрозмовниці є читання захопливої книжки.

Життєве кредо Вікторії — «Усе в наших руках, тому не можна їх опускати». Тож ми впевнені, що дівчина досягне вершин, і бажаємо їй наснаги та натхнення.

Сніжана Тюк,

Ольги Брайлян (фото),

студентки відділення журналістики.

Переглядів: 20 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0