+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Від сесії до сесії...
Вітальня » 2018 » Листопад » 28 » Від сесії до сесії...
19:15
Від сесії до сесії...

Сесія! Здавалося б звичайне слово, але ні — у студентів воно викликає багато контрастних емоцій та відчуттів.

Можливо, сесія — це не такий вже й страшний період, але тільки для тих, хто сумлінно готувався до занять упродовж усього семестру, і має всі шанси отримати оцінку «автоматом» та спокійно відпочивати протягом канікул. А якщо ледарювати, прогулювати лекції та семінари — тоді доведеться кусати лікті й страждати.

Майже всі студенти перед сесією посипають голову попелом, задумуються над тим, що вони робили весь семестр, і чому марнували час, а не готувалися до пар. Насамперед, найбільшою нашою проблемою є лінь, а отже й брак підготовки.

Сніжана Головко
Оскільки я вже на четвертому курсі, то можу поділитися власним досвідом складання сесії. Підготуватися до екзамену чи заліку за кілька днів не реально. Тому доцільніше систематично переглянути основні позиції та відновити їх у пам’яті. Дієвою є групова підготовка, адже кожен із одногрупників може запропонувати важливу інформацію.

Галина Пильник
«Пам’ятаю, з одногрупницями дуже боялися першої сесії. Та пережили її й щасливі, що отримали такий досвід. Сесія — завжи шок. Зрозуміла це на другому курсі. Однак тепер у голові є чітка картина почергових дій, які допомагають упоратися із завданнями. Головне — чути викладача й не вигадувати велосипед. Наставники не менш зацікавлені в тому, щоб студенти були успішними. Навчаючись в університеті, необхідно все робити вчасно, бо «хвости» негативно впливають на результат!» — каже другокурсниця відділення журналістики Сніжана Головко.

Більш досвідчена здобувачка фаху, магістрантка географічного факультету Галина Пильник зазначає: «На мою думку, магістрантам легше готуватися до сесії, ніж молодшим студентам. Я завжди намагаюся закрити сесію «автоматом», щоб потім не нервувати на іспитах. Усім раджу виконувати завдання вчасно. Якщо йдете складати іспит, підготуйтеся, будьте впевненими в собі, добре виспіться перед днем «Х».

Отже, поспілкувавшись зі студентами, ми з’ясували, що для того, аби ви подолали всі перешкоди, і сесія пройшла успішно, вам потрібно накопичувати знання протям всього року, щоб потім на голову не звалилося все й одразу.

Марина Шутяк,

студентка відділення журналістики.

Переглядів: 19 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку