Вчимося бути успішними
Вітальня » 2010 » Вересень » 20 » Вчимося бути успішними
Вчимося бути успішними
13 вересня на відділенні журналістики відбулося перше у цьому навчальному році засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» . У гості до студентів 1-3 курсів завітав лідер Молодіжної партії України, меценат та успішний підприємець Микола Жолтані. У ході бесіди гість розповів про перспективи розвитку нашого міста, секрети свого успіху та порадив завжди діяти рішуче і бути практичними. «Коли мене запитують, як я досягнув успіху у бізнесі, я завжди повторюю, що ніколи не претендував на геніальність, а просто повторював все, що вже робили до мене успішні люди», - зізнався Микола Жолтані.

Щодо позитивних змін у розвитку Ужгорода, то пан Жолтані стверджує, що поки люди будуть покладатися лише на старання окремого лідера, доти добробуту в місті не буде. Тому кожен, в першу чергу, повинен сам дбати про майбутнє нашого міста.

Микола Жолтані запросив всіх бажаючих студентів-журналістів долучитися до участі в конкурсі на кращий журналістський матеріал на тему «Висвітлення бізнес –життя у краї», переможці якого отримають премію у сумі 3 тисяч гривень.
Дарія Руснак, координатор прес-клубу
молодого журналіста «Медіаперспективи»

Категорія: Зустрічі | Переглядів: 544 | Додав: Шумицька | Теги: Жолтані, Підприємець, Молодіжна партія України, меценат | Рейтинг: 0.0/0