+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
В УжНУ вшановували пам’ять Вацлава Гавела
Вітальня » 2012 » Грудень » 15 » В УжНУ вшановували пам’ять Вацлава Гавела
21:10
В УжНУ вшановували пам’ять Вацлава Гавела
Під час вшанування пам’яті Вацлава Гавела в УжНУ
13 грудня 2012 року в бібліотеці Ужгородського національного університету вшановували пам’ять Вацлава Гавела – останнього президента Чехословаччини та першого президента Чехії, який був палким прихильником європейського вибору України, відстоював демократизацію Білорусії, боровся за права людини в усьому світі. Головним натхненником організації дня пошани стала Рената Жілакова, викладач кафедри словацької філології УжНУ. З цього року пані Рената веде курси чеської мови для студентів УжНУ.

Мартіна Павлітова-Мухова, консул Генерального Консульства Чехії у Львові, зауважила, що Вацлав Гавел відійшов у вічність торік, 18 грудня, у віці 75 років. Це була людини великої енергії, значного потенціалу. Він став символом національної гідності Чехії. Саме під його контролем 1993 року Чехословаччина мирно розділилася на Чехію і Словаччину.

Вшановуючи світлу пам’ять про Гавела Вацлава, студенти УжНУ разом з викладачами кафедри словацької філології, проректором Федором Шандором та чеськими гостями запалили серце зі свічок у фойє головного корпусу університету.

Студенти мали змогу також переглянути кінострічку про цього видатного борця за демократію.

Вікторія Кухарець, студентка відділення журналістики

Категорія: Акції | Переглядів: 387 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку