В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби
Вітальня » 2015 » Жовтень » 27 » В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби
В УжНУ відкрили українсько-румунський кабінет дружби

П’ятнадцятого жовтня на факультеті міжнародних відносин презентували міні-бібліотеку українсько-румунської історії. Урочисте відкриття почалося перерізанням стрічки. Цю почесну місію взяли на себе декан ФМВ Микола Михайлович Палінчак та ректор УжНУ Володимир Іванович Смоланка.

Серед гостей була й Елеонора Молдован – Генеральний консул Румунії в Чернівцях. Вона виступила з привітаннями та невеликою промовою про те, як будувались українсько-румунські зв’язки. Опісля всі охочі могли послухати двадцятихвилинну лекцію від пані Елеонори про культуру та традицій їхнього краю.

На завершення заходу презентували скульптуру під назвою «Мислитель». Її створив і подарував Сергій Можневський. Розгорнув цей подарунок представник США Пітер Бобер.

Українсько-румунський кабінет дозволить ще більше дізнатися про наших сусідів. Тож тепер кожен охочий може зайти та прочитати про те, як будувалися відносини з Румунією.

Христина Гозда, студентка відділення журналістики

Категорія: Презентації | Переглядів: 224 | Додав: Є_Зеленюк | Рейтинг: 0.0/0