Ужгородських колег привітали з Таврійського університету
Вітальня » 2013 » Грудень » 29 » Ужгородських колег привітали з Таврійського університету
Ужгородських колег привітали з Таврійського університету
Давні дружні контакти пов’язують відділення журналістики УжНУ та факультет слов’янської філології і журналістики Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського. Днями на нашу електронну адресу надійшло святкове вітання від декана цього підрозділу кримського вишу, завідувача кафедри міжмовних комунікацій і журналістики Галини Юріївни Богданович.
Галина Юріївна Богданович

Дорогие коллеги!

От имени факультета славянской филологии и журналистики и от себя лично поздравляю Вас с наступающим Новым годом и Рождеством!

Здоровья и благополучия Вам и Вашим близким. Пусть исполняются все Ваши желания, а улыбка будет делать радостным и успешным каждый новый день! Пусть источником жизненной силы для Вас всегда служат дружеская поддержка, любовь и понимание коллег. Пусть вместе с праздниками в Ваш дом придёт радость, тепло и уверенность в завтрашнем дне!

С уважением – Галина Богданович

Категорія: Вітаємо! | Переглядів: 320 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 0.0/0

Дорога Галино Юріївно! Щиро дякуємо Вам за привітання! clapping

Вітаємо і Вас із прийдешніми святами :)
Хай буде все гаразд у Вашій кафедральній, факультетській домівці!
Хай будуть здорові й щасливі Ваші рідні :)
Наснаги й натхнення Вам і всім Вашим колегам. Нових Вам ідей та проектів.
Нехай Різдвяна Зірка осяває Вашу путь і служить Вам дороговказом. yes3

Поважаємо, шануємо, обіймаємо, чекаємо в гості - ужгородські кафедрали :) bye