+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Ужгородський Колумб
Вітальня » 2018 » Листопад » 22 » Ужгородський Колумб
16:57
Ужгородський Колумб

Нині це єдиний представник такого виду ЗМІ в нашому місті. Це саме той випадок, коли людина захотіла й зробила! Мова про перше інтернет-радіо в Ужгороді — «Єден», яке створив випускник відділення журналістики Олексій Уманський.

Підпис
Олексій, на мою думку, — великий професіонал, і я завжди захоплююся тим, як невимушено і легко він веде ефір. Для нього це вже рутина, але така рутина, яку він обожнює.

Маленька непрофесійна студія сповнена позитивом ведучого. Одразу помітно, коли людина любить свою роботу. Усе це він створив сам винятково на ентузіазмі. І попри те, що прибутку немає, Ямайський, як його ще називають, продовжує займатися улюбленою справою.

Із недавнього часу я сам долучився до команди радійника і щотижня веду авторську програму для вузької аудиторії. У ній розповідаю про андерграундну музику в Україні й у світі загалом. Почалося з того, що я пішов до Олексія на тижневі «Радіокурси», щоб здобути практичні навички.
Петер Будай на радіо "Єден"
Зрештою, я став ведучим. Це неперевершене відчуття — виходити в ефір, усе контролювати, читати коментарі слухачів, і попри хвилювання, самостійно давати собі раду. Із часом, зрозуміло, упевненість бере своє.

Часто кажуть: займатися тим, що любиш, — це найголовніше. Так-от, Олексій — яскравий приклад саме цього. Головне — мати ціль і не боятися сміливих рішень.

Петер Будай,

студент відділення журналістики.

Переглядів: 19 | Додав: olga97brailian | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку