І знову час змагатись есеїстам!
Вітальня » 2013 » Травень » 15 » І знову час змагатись есеїстам!
І знову час змагатись есеїстам!
«Есе про все» ’2013
16 травня о 13.00 прес-клуб молодого журналіста «Медіаперспективи» запрошує на щорічний конкурс «Есе про все». Участь у ньому візьмуть студенти І – ІІІ курсів відділення журналістики, а також усі охочі.

Конкурс проводитиметься вже втретє. Його засновником та ініціатором є доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк. У підготовці заходу йому активно допомагає координатор прес-клубу – студентка ІІ курсу Мирослава Турок. Вона, зокрема, зауважила:
Мирослава Турок
«Не можу сказати, що вже маю досвід у цій справі, але минулорічна участь у конкурсі "Есе про все" була досить плідною і цікавою для мене, і це спонукало допомогти Володимиру Юрійовичу в організації цьогорічного конкурсу. Хочеться, щоб заходів, які сприяють самовираженню студентів, було якомога більше, адже, можливо, саме це ВАШ шанс відкритися для навколишніх».
Оцінювати здобутки молодих творців будуть викладачі відділення журналістики, зокрема декан філологічного факультету, завідувач кафедри Ю.М.Бідзіля, доценти кафедри журналістики Г.В.Шумицька і В.Ю.Тарасюк та викладач Я.Р. Зизич.

Чекаємо всіх, хто хоче взяти участь у конкурсі, а також тих, хто захоче послухати своїх колег. Усі, хто бажає презентувати свої творіння, просимо вчасно зареєструватися у М.Турок або В.Ю.Тарасюка.

Ярміла Гармасій, студентка відділення журналістики

Категорія: Анонс | Переглядів: 476 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 1.8/6