+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Увімкніть світло!
Вітальня » 2013 » Березень » 12 » Увімкніть світло!
07:37
Увімкніть світло!
Учасники театральної студії
Ще Сократ говорив: «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити». І, наче за покликом філософа, в нашому Ужгороді запалює серця шанувальників театру студія «Включите свет».

А починалося все з великого бажання, натхненної праці та безмежної фантазії Аліси Євдокімової. Довгий час дівчина лише мріяла про створення театральної студії, але згодом зуміла втілити мрію в реальність. У лютому 2010 року молода команда акторів творчо запрацювала.

Олександр Шевченко, один з учасників групи, розповідає, що все починалося з 14 молодих людей, очі яких сяяли сонцем. Навіть назву студії придумали гуртом і злагоджено. Сашко каже, що така назва ніби закликає людей запалити світло в кожному серці.

А для цього актори працюють багато. У 2013-му, в рамках святкування дня народження театральної студії, талановиті актори провели ряд цікавих і особливих подій: стартували виставою «Трое на качелях», а вже через 9 днів глядачі дивилися театральне дійство «Марионетки». Закінчилося святкування творчим вечором «Взгляд из-за кулис».

Уже зовсім скоро, 24 березня, поціновувачів мистецтва чекає нова вистава, щоправда, її назву Олександр Шевченко озвучити не хотів, мотивує це бажанням зберегти інтригу і збільшити аудиторію таким чином. Також ті, хто пропустив дійство «Трое на качелях», мають можливість подивитися його 31 березня.

За три роки існування колектив показав понад 20 вистав в Ужгороді та інших містах України — Рівному, Одесі, Мукачеві, Харкові, Львові. Тепер у спектаклях грає 12 акторів, які самі ж оплачують усі свої витрати під час вистави. «Декорації, освітлення, одяг – усе за свій рахунок», ― каже Сашко. Іноді навіть доводиться робити членські внески, щоб покрити всі витрати. Тож акторам розбагатіти не так і легко. Але це не засмучує учасників студії, скоріше, навпаки, стимулює віддавати те, що за гроші ніколи не купиш, — світло.

Усі спектаклі будуть проходити за адресою: пл. Петефі, 14/6.
Ознайомитись з розкладом роботи молодих акторів та дізнатися, як замовити квитки, можна в групі в соцмережі.

Мирослава Турок,
студентка відділення журналістики


Категорія: Культура і мистецтво | Переглядів: 469 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/1


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку