«У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)
Вітальня » 2015 » Грудень » 8 » «У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)
«У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)

Нещодавно на засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» до першокурсників нашого відділення завітала Христина Ярема, голова Наукового товариства студентів та аспірантів філологічного факультету УжНУ.

Розпочала гостя веселою нотою, обґрунтовуючи переваги наукової діяльності. А їх виявилося напрочуд чимало: виступи на конференціях, невпинні дослідження стосовно заданої наукової теми, представлення своїх здобутків тощо. Я впевнена: майже кожен із присутніх студентів замислився над ідеєю працювати в такій, на перший погляд, важкій, але все-таки досить цікавій сфері. Адже все це приносить насамперед задоволення, а вже потім пізнання дійсності, що дуже важливо в журналістиці.

Наприкінці Х.Ярема ознайомила з досягненнями НТСА, які сягають загальноукраїнського рівня. Радує те, що наші юнаки й дівчата показують прекрасні результати.

Засідання Прес-клубу продовжив його керівник, доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк. Він розповів про актуальність зв’язку науки та журналістики й здійснив із першокурсниками екскурсію до відділу «Карпатика» наукової бібліотеки УжНУ. Завідувач Марія Чорній ознайомила присутніх із виданнями кінця ХІХ – першої половини ХХ ст. та закликала юнаків  і дівчат приходити й аналізувати часописи, здійснювати наукові дослідження.

У підсумку кожен студент висловив коментарі, переповнені позитивними відгуками. Адже ми – «першачки». Іще все попереду. Сподіваємося, що наше студентське життя буде переповнене цікавими подіями.

Марія ШЕЛЕЛЬО,

студентка відділення журналістики