+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
«У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)
Вітальня » 2015 » Грудень » 8 » «У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)
10:01
«У журналістиці кожному дозволено робити щось одне» (Сергій Довлатов)

Нещодавно на засідання Прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи» до першокурсників нашого відділення завітала Христина Ярема, голова Наукового товариства студентів та аспірантів філологічного факультету УжНУ.

Розпочала гостя веселою нотою, обґрунтовуючи переваги наукової діяльності. А їх виявилося напрочуд чимало: виступи на конференціях, невпинні дослідження стосовно заданої наукової теми, представлення своїх здобутків тощо. Я впевнена: майже кожен із присутніх студентів замислився над ідеєю працювати в такій, на перший погляд, важкій, але все-таки досить цікавій сфері. Адже все це приносить насамперед задоволення, а вже потім пізнання дійсності, що дуже важливо в журналістиці.

Наприкінці Х.Ярема ознайомила з досягненнями НТСА, які сягають загальноукраїнського рівня. Радує те, що наші юнаки й дівчата показують прекрасні результати.

Засідання Прес-клубу продовжив його керівник, доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк. Він розповів про актуальність зв’язку науки та журналістики й здійснив із першокурсниками екскурсію до відділу «Карпатика» наукової бібліотеки УжНУ. Завідувач Марія Чорній ознайомила присутніх із виданнями кінця ХІХ – першої половини ХХ ст. та закликала юнаків  і дівчат приходити й аналізувати часописи, здійснювати наукові дослідження.   

У підсумку кожен студент висловив коментарі, переповнені позитивними відгуками. Адже ми – «першачки». Іще все попереду. Сподіваємося, що наше студентське життя буде переповнене цікавими подіями.

Марія ШЕЛЕЛЬО,

студентка відділення журналістики


Переглядів: 177 | Додав: xaos | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку