Вітальня » 2013 » Жовтень » 18 » У прес-клубі Ужгорода презентували відеокліп, створений викладачем, випускниками й студентами відділення журналістики
Іван Бабущак
В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація музичного відеокліпу, відзнятого на VI Параді наречених у місті Ужгороді. Творча група ролика досить чисельна. Серед її учасників студенти відділення журналістики Робер Папп, Юлія Дуб, викладач відділення Іван Бабущак та випускники Олександр Маріаш і Микола Барнич.

Мікст із відомих пісень на весільну тематику об’єднали в одну композицію, яка і стала музичним оформлення до ролику. Ужгродська співачка Маріанна Сухолова стала її виконавицею.

Зйомки кліпу відбувалися у відомих місцях Ужгорода. Цим організатори хотіли ще раз наголосити: все це відбувається у нашому місці, яке має чим пишатися.

Один хлопець на сімох дівчат, кожна з яких мріє про одруження і все ж таки одружується – така ідея ролику. Позитивний, легкий. Варто зазначити, що зйомки відбувалися не в день проведення параду, а ще до його початку. Тобто проведена серйозна підготовча робота: наперед продуманий сценарій, записи у студії, міні-кастинг актрис.

Іван Бабущак, відеограф, автор сценарію: «Одночасно ми знімали на десяток камер. Безперечно, це додало складності у роботі, особливо під час монтажу. Проте робота зроблена успішно, мені було приємно працювати. Хоч багато що доводилося узгоджувати інтернетом, у телефонному режимі чи Skypi.». Окрім актрис, у кліпі також знялася студія сучасного танцю « BLITZ» та мешканці міста».

Важливо, що кошти для зйомок відеоролику ніякі не залучалися. Все побудовано на ентузіазмі та бажанні зробити гарний продукт.

Світлана Лапига,
студентка відділення журналістики