У п’ятій віртуальній радіоподорожі студенти-журналісти запрошують до Німеччини
Вітальня » 2018 » Травень » 9 » У п’ятій віртуальній радіоподорожі студенти-журналісти запрошують до Німеччини
У п’ятій віртуальній радіоподорожі студенти-журналісти запрошують до Німеччини

Пропонуємо вам чергову міні-подорож. Цього разу країною з величезним розмаїттям пива, а ще поліцією на «Мерседесах». Це батьківщина Баха та Бетховена, одна з найуспішніших держав на сучасній політичній карті світу. Саме тут було винайдено жувальну гумку. Думаєте, знаєте про Німеччину все? Спробуймо перевірити!

У сьогоднішньому випуску говоритимемо про найцікавіші німецькі факти, зробимо пряме увімкнення зі студентками першого курсу факультету іноземної філології, які саме перебувають у Німеччині, а також розкажемо про «несподіванки» освіти в цій країні. Не пропустіть! Ми стараємося для вас!

ntvk id="m-iIQUqZpHU8">
Категорія: Теорія і практика | Переглядів: 26 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz