У мандри по знання
Вітальня » 2012 » Травень » 27 » У мандри по знання
У мандри по знання
Юля Дуб, Мирка Шимон, Рома Сов’як, Іра Левіна та Галя Михайлова: збагатимося досвідом і розкажемо...
З 19-го до 26-го серпня в маленькому чеському містечку концентрація студентів зросте в рази: до Гавлічкового Броду з’їжджаються молоді журналісти з Європи. Цьогоріч Літня школа журналістики ім. Карла Гавлічека Боровського вже вдруге прийматиме п’ятірку наших студентів: Галину Михайлову (2 курс), Мирку Шимон, Іру Левіну, Юлю Дуб (3 курс) та Романа Сов’яка ( 4 курс).

Літня школа – це чудова нагода набратися досвіду, удосконалити свої практичні навички, познайомитися з цікавими особистостями.

Особливістю школи є поділ на групи, у яких за окремими напрямками обирають програму для навчання та людей, які навчатимуть. Окрім традиційних друкованих та аудіовізуальних ЗМІ, є ще й WEB-редакція та PR-група. До того ж два рази на день можна послухати лекції відомих у Чехії та Європі журналістів, письменників, політиків, дипломатів та викладачів.
Запрошення для ужгородських студентів до Літнього школи журналістики.

Тож до початку нового навчального року станемо ще більш розумними та підкованими в галузі журналістики.

Нещодавно надійшли офіційні запрошення на ім'я студентів. Наразі готуємося до поїздки: залагоджуємо всілякі нюанси з документами.

Галина Михайлова, студентка відділення журналістики

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 653 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/3