+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування
Вітальня » 2018 » Травень » 10 » Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування
10:07
Три випуски радіопрограми «Плафон»: Про письменників, День сміху, і здорове харчування

Студентки-другокурсниці підготували чергові випуски радіопрограми «Плафон». Цього разу увагу радійників привернули День української писемності, День сміху, а також спорт і здорове харчування. Про це розкажуть ведучі Оксана Кичера, Яна Созанська, Сюзанна Петрішко, Тетяна Юска.

У другому радіовипуску юні журналісти нагадують, що в березні святкуємо не лише Міжнардний жіночий день, а й День української писемності – 9 березня. Саме цій даті присвячена програма.

Третій випуск зосереджує увагу на Дневі сміху та веселощів – 1 квітня. Новини, якими дівчата традиційно розпочинають радіопакет, змусять усміхнутися, навіть якщо настрій на нулі. Також слухачі дізнаються, як цікаво можна розіграти своїх друзів, а ще запропонують анекдоти та чимало цікавих фактів про сміх.

Четвертий випуск «Плафону», як і попередні, вийшов незмінно позитивним. А його темою є все, що пов’язане із підготовкою до літа: спорт, здорове харчування і, звісно ж, хороший настрій. У ньому ви почуєте добірку різноманітних новин від Оксани Кичери, топ-5 корисних весняних продуктів, про які розповість Сюзанна Петрішко. А родзинкою випуску стане «польове» опитування від Тетяни Юски.

Цікаво почути? Тоді не пропускайте жодного випуску «Плафону»!
Категорія: Теорія і практика | Переглядів: 59 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку