+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Тільки колективними зусиллями досягається справжній результат
Вітальня » 2012 » Листопад » 9 » Тільки колективними зусиллями досягається справжній результат
07:43
Тільки колективними зусиллями досягається справжній результат
Учасники проекту: шведські тренери, київські та ужгородські викладачі
У четвер, 8 листопада, в Ужгороді завершив свою роботу шведсько-український медіапроект, що фінансувався шведським медіаінститутом Fojo та складався з трьох етапів: перший проходив у Києві, другий у Кальмарі та Стокгольмі (Швеція), третій - в Ужгороді. Четверо викладачів кафедри журналістики (Юрій Бідзіля, Галина Шаповалова, Галина Шумицька та Іван Бабущак) отримали сертифікати тренерів Інституту Fojo.

Темою останнього етапу стала така: «Виховання на завтра: залучення, підвищення інтересу та участі. Інтерактивні методи навчання журналістики та суміжних дисциплін, прийнятні у сучасному медіасередовищі!». У роботі взяли активну участь учасники проекту – викладачі Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка та кафедри журналістики УжНУ і студенти відділення журналістики. Йшлося про те, як позначаться на роботі викладача тренди й тенденції в сучасних медіа, як викладати соціальні медіа, що є нині одним із головних інструментів у роботі журналіста, якою буде професія викладача журналістики у 2015-му році тощо.

Вероніка Менжун та Клас Тур не встигли побачити Ужгород при денному світлі. Стверджують: це добра ознака повернемося
При підбитті підсумків шведські колеги висловили вдячність керівництву Ужгородського національного університету, викладачам та студентам відділення журналістики за належну організацію роботи проекту в Ужгороді і особливо за теплий прийом, за непідробну й непозірну зацікавленість усім, про що вони розповідали.

Керівник проекту з шведського боку Вероніка Менжун висловила надію на подальшу співпрацю з відділенням журналістики в аспекті дигиталізації сучасних медіа: потреби викладачів та студентів.

Викладачі кафедри журналістики з свого боку висловлюють щиру подяку студентам відділення журналістики за активну участь у роботі, за серйозне й вдумливе ставлення до тих завдань, які ставилися перед ними на всіх етапах: від підготовчого до етапу реалізації.

Особлива дяка магістрантці Юлії Юрковецькій та студентці 4-го курсу Катерині Брижань за професійний синхронний переклад, який вони здійснювали впродовж роботи.

Наостанок хочеться навести слова однієї дуже багатої людини: "Дружба, заснована на бізнесі, - значно краще, аніж бізнес, заснований на дружбі" (Д. Рокфеллер). Нам є над чим думати далі.

Галина Шумицька,
голова прес-клубу молодого
журналіста "Медіаперспективи
"
Фото Лесі Поліхи

Категорія: Власноруч | Переглядів: 595 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/4


Усього коментарів: 1
1 Пеппі  
ви круті! yahoo

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку