Тепер знаємо, як у Словаччині
Вітальня » 2010 » Листопад » 29 » Тепер знаємо, як у Словаччині
Тепер знаємо, як у Словаччині

На засіданні обговорювали такі актуальні питання, як особливості словацьких ЗМІ загалом та специфіка друкованих видань зокрема, проблеми цензурування журналістських матеріалів та дотримання етичних засад журналістики, перспектива покращення взаємин і налагодження контактів між медіасферами України та Словаччини тощо.

Крім того, зацікавлення у студентів викликала така «маленька деталь» із біографії гостя – п. Йосиф Юрчишин на сьогодні змінив уже 18 робочих місць. А пояснює це інтересом до нового і прагненням удосконалити професійні навички. Тож усі присутні могли для себе зробити висновки про неабиякий досвід гостя та корисність його порад.

Журналіст роз’яснив принципи членства у Словацькому синдикаті журналістів, а також, відповідаючи на запитання учасників зустрічі, пояснив на конкретних прикладах словацьких друкованих видань «SME», «Korzar» основні відмінності між українською та словацькою пресою, спричинені передусім тим, що у сусідній Словаччині немає державних засобів масової інформації.

На запитання студента Романа Сов’яка : «Чи є різниця між українськими і словацькими студентами?», гість відповів, що за півтори години мало про що можна судити, і висловив побажання частіше зустрічатися в стінах УжНУ. Тож маємо сподівання на подальші зустрічі з словацьким журналістом.

Ганна Поберевська, координатор прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи»

Категорія: Зустрічі | Переглядів: 528 | Додав: Шумицька | Рейтинг: 5.0/1