+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Теорія і практика

Як журналісти-першокурсники захищали свої творчі роботи

1 курс відділення журналістики
Усі, будучи студентами, складають іспити. Хтось із легкістю долає цю сходинку, інші мають докласти чимало зусиль для бажаного результату. Іноді для складання іспиту важлива креативність, уміння самостійно створювати перший у житті журналістський продукт, як це щороку роблять першокурсники відділення журналістики. Напередодні зимової сесії вони складають свій перший студентський іспит – творчий.

Студенти-журналісти навчалися розпізнавати корупціонерів під час воркшопу від компанії «YouControl»

 
29–30 листопада в УжНУ перебували представники компанії «YouControl», яка спеціалізується на перевірці контрагентів та діловій розвідці. Для закарпатських журналістів, громадських активістів, студентів кафедри фінансів і банківської справи та відділення журналістики УжНУ представники компанії влаштували брифінг та воркшопи.

Наші журналісти-спеціалісти успішно захистили дипломні проекти

Засідає Державна екзаменаційна комісія
23–24 червня відбулися захисти дипломних робіт студентів денної і заочної форм навчання відділення журналістики філологічного факультету УжНУ.

Віктор Дрогальчук: «Мені не потрібні ні поліція, ні міліція, красиво одягнені, але сліпі. Мені потрібне громадянське суспільство...»

Віктор Дрогальчук у Савіка Шустера
На запрошення програми «Шустер LIVE» днями до київської студії їздили відомі закарпатські медійники, редактори Петро Гойс, Елемір Кевсегі, Степан Селменський, а також викладач кафедри журналістики УжНУ та головний редактор газети «Вісті Ужгородщини» Віктор Дрогальчук. Тема цього випуску – «Місцеві вибори: 100 журналістів VS. лідери партій»

Молоді журналісти дізнавалися про особливості фото- й відеозйомки

У прес-клубі молодого журналіста УжНУ відбулося чергове засідання. Доцент кафедри журналістики Володимир Юрійович Тарасюк розповів присутнім студентам про особливості фото- і відеозйомки в етико-правовій площині.
08.03.2015 / xaos / 292 / 0
Докладніше

Студенти-журналісти побачили «Інтер» зсередини

Кульмінацією вечора стала передача Євгена Кисельова «Чорне дзеркало»
11 студентів-журналістів побували на одному з центральних телеканалів України – «Інтері». У попередніх матеріалах ми розповідали, як вони здобули цю можливість.
22.10.2014 / Зизич / 429 / 0
Докладніше

Вчимося на практиці

Задоволені екскурсією
23 травня для першокурсників відділення журналістики провели, певно, найцікавіше практичне заняття: студенти побували в радіостудії «Тиса FM» Закарпатської обласної телерадіокомпанії.
26.05.2014 / Зизич / 386 / 0
Докладніше

Відкрита пара у першокурсників

Сільвія Шпеник
18 березня старший викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Сільвія Шпеник провела відкриту пару з англійської мови студентам першого курсу відділення журналістики філологічного факультету.
25.03.2014 / xaos / 449 / 0
Докладніше

1 2 »
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку