Хроніка
Вітальня » Теорія і практика

Наші журналісти-спеціалісти успішно захистили дипломні проекти

Засідає Державна екзаменаційна комісія
23–24 червня відбулися захисти дипломних робіт студентів денної і заочної форм навчання відділення журналістики філологічного факультету УжНУ.

Віктор Дрогальчук: «Мені не потрібні ні поліція, ні міліція, красиво одягнені, але сліпі. Мені потрібне громадянське суспільство...»

Віктор Дрогальчук у Савіка Шустера
На запрошення програми «Шустер LIVE» днями до київської студії їздили відомі закарпатські медійники, редактори Петро Гойс, Елемір Кевсегі, Степан Селменський, а також викладач кафедри журналістики УжНУ та головний редактор газети «Вісті Ужгородщини» Віктор Дрогальчук. Тема цього випуску – «Місцеві вибори: 100 журналістів VS. лідери партій»

Молоді журналісти дізнавалися про особливості фото- й відеозйомки

У прес-клубі молодого журналіста УжНУ відбулося чергове засідання. Доцент кафедри журналістики Володимир Юрійович Тарасюк розповів присутнім студентам про особливості фото- і відеозйомки в етико-правовій площині.
08.03.2015 / xaos / 272 / 0

Студенти-журналісти побачили «Інтер» зсередини

Кульмінацією вечора стала передача Євгена Кисельова «Чорне дзеркало»
11 студентів-журналістів побували на одному з центральних телеканалів України – «Інтері». У попередніх матеріалах ми розповідали, як вони здобули цю можливість.
22.10.2014 / Зизич / 406 / 0

Вчимося на практиці

Задоволені екскурсією
23 травня для першокурсників відділення журналістики провели, певно, найцікавіше практичне заняття: студенти побували в радіостудії «Тиса FM» Закарпатської обласної телерадіокомпанії.
26.05.2014 / Зизич / 367 / 0

Відкрита пара у першокурсників

Сільвія Шпеник
18 березня старший викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Сільвія Шпеник провела відкриту пару з англійської мови студентам першого курсу відділення журналістики філологічного факультету.
25.03.2014 / xaos / 416 / 0

В Ужгороді журналістики вчили ФРІшники

Працює медіа-школа, організована Фундацією регіональних ініціатив (ФРІ)
23–24 листопада в прес-центрі «Нове Закарпаття» відбулися тренінги в медіа-школі, організованій Фундацією регіональних ініціатив (ФРІ).

Мандри в часі, переозвучення радянського фільму й ціла аналітична програма... щоб вивчити тему

Новий погляд на галицьку журналістику
Аби вивчити одну з тем з історії української журналістики, ми: організували аналітичну програму, переозвучили радянський фільм, перенеслися в часі...
23.11.2013 / xaos / 340 / 0