Вітальня » 2018 » Березень » 2 » Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" (заочна форма навчання)

Тематика курсових робіт студентів відділення журналістики спеціальності "Журналістика" (заочна форма навчання) на 2017/2018 н.р.

Другий курс спец. «Журналістика» (заочна форма навчання )

Тема курсової роботи

Сентимрей Н.М.

Особливості застосування терміноодиниць у медіатексті політологічної проблематики (матеріал на вибір……).

Шкірта А.А.

Неофіційні антропоніми у сучасному медіамовленні: якісна та функціональна специфіка (матеріал на вибір……).

Жупан А.В.

Крилаті слова як засоби компресії журналістського мовлення («Український тиждень» 2017-2018 рр.).

Лукан М.Ю.

Своєрідність складу і походження іншомовних одиниць у медіатекстах культурологічного змісту.

Турецька А.Я.

Склад і специфіка актуалізації неологізмів у журналістському тексті (на матеріалі конвергентних ЗМІ).

Чонговай С.П.

Змістове наповнення сучасного спеціалізованого видання: порівняльний аналіз німецької та української преси (на прикладі німецького часопису «Deutsche Kultur» і українського часопису «Культура і життя»).

Тарасюк В.Ю.

Четвертий курс спец. «Журналістика» (заочна форма навчання )

Тема курсової роботи

1.

Сучасна авторська колонка як канал соціальної комунікації: традиції та новаторство (на прикладі видання «Gazeta.ua»).

2.

Інтервʼю як феномен соціальної комунікації (на прикладі програми «Гордон» на 112 Україна») .

Костьо М.А.

Військова журналістика України: історія та сучасність.

Фогел М.Ю.

Специфіка спортивних інтернет-ЗМІ України.

Кобаль В.В.

Роль закарпатських ЗМІ у пропагуванні національних цінностей.

Завадяк В.І.

6.

Вияв політичної маніпуляції у ЗМІ (на прикладі………………………………….).

Завадяк В.І.

П’ятий курс спец. «Журналістика» (заочна форма навчання )

Тема бакалаврської роботи

Дзьобак Г.В.

Розробка оригінал-макету творчого проекту  друкованого періодичного  видання (на матеріалі………………..).

Сабадош А.В.

Розробка оригінал-макету журнального видання на туристичну тематику(на матеріалі………………..)..

Гладій М.В.

Преса Закарпаття другої половини ХХ століття: проблеми та  регіональна специфіка.

Бідзіля Ю.М.

Шестак Р.І.

«Календар Благовісника» − як типове релігійне видання Закарпаття початку ХХ століття.

Поліха Л.Я.

Сабелко А.І.

Особливості авторських програм на радіо (на матеріалі……………………………….).

Войтович Г.І.

Медіаграмотність як журналістський сайт.

7.

Гладун І.О.

Культуромовні проблеми закарпатського телебачення (на прикладі………………..).

Гецко Г.І.

ntvk id="m-iIQUqZpHU8">
Переглядів: 81 | Додав: Каралкіна | Рейтинг: 0.0/0

Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz