+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
…так і студентів
Вітальня » 2013 » Лютий » 3 » …так і студентів
12:47
…так і студентів
Наукові здобутки п’ятикурсників
Студенти-магістранти відділення журналістики вже третій рік поспіль видають збірник студентських наукових праць, апробованих під час щорічного наукового семінару, ініціатором проведення якого традиційно виступає доцент кафедри журналістики Ярослава Шебештян.

Студентський науковий семінар
Редакційну колегію студентського збірника, до складу якої цьогоріч увійшли студенти-магістранти Олександра Артюхіна, Роман Сов’як та Марія Черничко, очолює завідувач кафедри журналістики професор Юрій Бідзіля. У виданні опубліковані наукові статті усіх студентів-випускників відділення журналістики: і тих, що навчаються за ОКР «магістр», і тих, що здобувають фах журналіста за ОКР «спеціаліст». Оскільки статті стосуються проблематики дипломних і магістерських проектів, то допомагали студентам у підготовці збірника їхні наукові керівники.

Кафедра журналістики твердо переконана: без повноцінної наукової роботи студентів і викладачів немає справжньої університетської освіти. Концептуальною тут є позиція Вільгельма фон Гумбольдта: «Головне завдання вищих наукових закладів – поєднати у собі об’єктивну науку з суб’єктивною освітою».

Вл. інф.

Категорія: Книжкова полиця | Переглядів: 585 | Додав: Медіа--admin | Рейтинг: 5.0/4


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку