+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Студентки-журналістки стали учасницями фестивалю українського опору «Бандерштат»
Вітальня » 2014 » Серпень » 16 » Студентки-журналістки стали учасницями фестивалю українського опору «Бандерштат»
10:13
Студентки-журналістки стали учасницями фестивалю українського опору «Бандерштат»
Волинський фестиваль зібрав активну молодь України та зарубіжжя

Важко мати повноцінне літо в умовах війни, коли щодня чуєш невтішні новини зі Сходу України. Час, звісно, для танців і веселощів. Проте актуальні фестивалі, як-от волинський «Бандерштат», учасниками якого стали і студентки УжНУ, привертають увагу багатьох.

Чітка ідеологічна лінія

Фестиваль національного опору «Бандерштат», що проходив 1-3 серпня у Луцьку, має чітку ідеологічну лінію, сформовану організаторами ще 2007 року. Захід уважається громадсько-політичним, хоча дехто йменує його бандерівським чи націоналістичним. Однозначно можна сказати, що за весь час існування фестиваль посів вагоме місце у культурному житті не тільки Волині, а й цілої країни.
 

Ірландський музичний гурт

Цьогоріч географія фестивалю значно розширилася: крім учасників із Західної та Центральної України, «Бандерштат» відвідали гості з Донецька, Світловодська, Севастополя, Миколаєва, Одеси, Кіровограда. До дійства долучилася також молодь із Білорусі, Росії, Чехії, Польщі та навіть Республіки Конго.

Упродовж трьох днів для кількох тисяч бандерштатівців пролунало безліч пісень різних музичних гуртів, серед яких – ірландський «CRUACHAN» та білоруский колектив «Zatoczka».
 

Чітка ідеологічна лінія

Піднесенню української національної ідеї серед молоді сприяли й гутірки – публічні лекції політиків, громадських діячів, журналістів, активістів – та майстер класи різного спрямування.

Важливо, що, крім пропаганди проукраїнського стилю мислення, української мови, культури та життєвої активності, фестиваль виконав важливу місію: організаторам удалося зібрати 75 тисяч гривень, які найближчим часом передадуть на потреби армії.

Анна Малахова


Категорія: Дозвілля | Переглядів: 352 | Додав: Зизич | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку