Студенти відділення журналістики колядували викладачам
Вітальня » 2014 » Січень » 15 » Студенти відділення журналістики колядували викладачам
Студенти відділення журналістики колядували викладачам
Студентська коляда...
Започаткувати нову добру традицію, подарувати викладачам УжНУ свято – ось що спало на думку й удалося зреалізувати напередодні Старого Нового року студентам відділення журналістики філологічного факультету.

Створивши вертеп, студенти-журналісти Оксана Ажнюк, Марія Пилип, Ганна Малахова, Світлана Лапига, Андрій Слохіняк, Артур Корнієнко, Роберт Папп на чолі з викладачем відділення Віталієм Завадяком колядували, як то кажуть, для своїх. Вони відвідали викладачів відділення журналістики, а заодно – медичного й стоматологічного факультетів, співали для них колядки, показували маленьке театральне різдвяне дійство. Теплі розмови за родинним столом викладача, якого бачиш переважно тільки у стінах вишу, разом із ним співаючи пісень, пригощаючись чимось смачненьким, згадуючи дотепні історії із студентського життя, – подарували кожному справжній святковий настрій.

Головне, що відчули всі: навчання в університеті, стосунки із викладачами – усе може приносити задоволення. Варто просто врізноманітнювати кожен свій день, не боятися ставати зі своїми наставниками ближче, святкуючи з ними навіть і родинні свята.

Світлана Лапига,
відео Романа Сов’яка