+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Студенти УжНУ зустрілися з головним редактором журналу «Книжник-ревю»
Вітальня » 2010 » Травень » 18 » Студенти УжНУ зустрілися з головним редактором журналу «Книжник-ревю»
01:09
Студенти УжНУ зустрілися з головним редактором журналу «Книжник-ревю»

У четвер, 22 квітня, гостями прес-клубу молодого журналіста «Медіа-перспективи» стали одні з найкращих книгознавців України: Костянтин Родик, головний редактор журналу «Книжник-ревю», ведучий телерубрики «Бібліоман» у програмі «Телеманія» (канал «1+1»), керівник всеукраїнського рейтингу «Книжка року», лауреат премії ім. В.Стуса (2000), Галина Родінадиректор Центру рейтингових досліджень, та Олександр Гаврошзакарпатський письменник, журналіст, експерт рейтингу «Книжка року» у номінації «Дитяча література».

 Гості наголошували на унікальності єдиного в Україні книжкового рейтингу, адже він робить огляд усього, що з’являється на книжкових полицях упродовж року, на відміну від численних конкурсів, які є «змаганнями амбіцій у чистому вигляді». У ході спілкування торкнулися й питань підкупу експертів, якості сучасного шкільного підручника, рівня професійності книжкових рецензій на шпальтах сучасних періодичних видань тощо. «Будь-яка об’єктивність є сумою суб’єктивностей», - таким було філософське резюме пана Костянтина. 


Ярослава Сливянчук, координатор прес-клубу
молодого журналіста «Медіа-перспективи
»


Категорія: Зустрічі | Переглядів: 573 | Додав: Медіа--admin | Рейтинг: 0.0/0


Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку