Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»
Вітальня » 2018 » Травень » 10 » Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»
Студенти створили радіо про свій факультет – «ФілФайта»

Що ви знаєте про рідний університет, факультет, на якому навчаєтеся? Окрім, звичайно, його назви і кафедри, на яку вступили. Можемо посперечатися, що досить мало. Ведучі радіопрограми «ФілФайта» – Віталій Панькович, Тетяна Боць і Тереза Богуняк допоможуть вам дізнатися значно більше.

Щодня спілкуючись зі своїми викладачами, нерідко ми знаємо лише їхні імена і предмет, який вони викладають. Причому така ситуація не тільки на філологічному, а й на інших факультетах УжНУ.

Тому ми, як справжні закарпатські студенти (вшиткі з одної файти, як то кажуть), вирішили стати добровольцями у цій нелегкій справі q почати знайомство спільноти філологічного факультету…. зі спільнотою філологічного факультету:) Вмикайте наші випуски q розважайтеся разом з єдиною та неповторною «ФілФайтою».

У кожній програми ми запропонуємо чотири незмінні рубрики: новинна рубрика «Шо ся стало?», неординарна, подекуди навіть шокуюча рубрика про життя студентів за кордоном «Студосвіт навиворіт», бесіди з викладачами кафедри про їхні студентські роки, мрії й переживання щодо фаху в рубриці «По-чесному».

А наприкінці випусків для вас, шановні слухачі, є невеличкий сюрприз – гумористичне міні-бліц-опитування з викладачем, який неодмінно стане вашим фаворитом у програмі, тож ви просто повинні дослухати все до кінця. Вмикайте швиденько!

Випуск 1.

Випуск 2.

Випуск 3.

Випуск 4.