Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто».
Вітальня » 2011 » Квітень » 16 » Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто».
Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто».
Студенти-філологи долучилися до екоакції «Чисте місто». 14 квітня вони прибирали території, прилеглі до Ужгородського національного університету. На узвичаєно дівочому факультеті навіть назбирали групу хлопців, котрі не лише добре виконали свою частку роботи, а й устигли повеселитися.

Щорічні суботники в Ужгороді вже стали традиційними, однак теперішнього квітня впорядкуванню територій вирішили присвятити не один день, а цілих сім.
Таку пропозицію ініціювала мерія. Студенти УжНУ також не залишилися осторонь – протягом тижня до екоакції долучилися майже всі факультети університету.

Яромир Лобода, студент-журналіст, переконаний: такі заходи повинні тривати, адже вони не лише допомагають очистити місто від бруду, а й змушують громадськість задуматися над екологічними проблемами.

Підсумком акції «Чисте місто» має стати охайний і прибраний Ужгород.

Роман Сов’як

Категорія: Довкілля | Переглядів: 553 | Додав: Путрашик | Рейтинг: 5.0/1

Ярік, смішний =)
______