Столичний професор тренує ужгородських студентів
Вітальня » 2010 » Вересень » 23 » Столичний професор тренує ужгородських студентів
Столичний професор тренує ужгородських студентів
Highslide JS
Тут підпис до фотки. Ще підпис до фотки.

15-16 вересня студенти  3-5 курсів відділення журналістики мали нагоду пройти навчальний курс на тему «Стандарти соціальної журналістики та прав дітей», який провадиться у рамках проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».

Проект фінансується ЄС та виконується компанією SAFEGE, діючи в трьох основних напрямках –  проблеми домашнього насильства, захисту прав дітей та гендерної нерівності.

Проводили тренінг  Валерій Іванов (президент Академії  української преси, професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка) та Віктор Дворніков (представник компанії  SAFEGE).

Учасники тренінгу поспілкувалися також зі спеціалістами у сфері соціальних комунікації Маріанною Колодій та Ганною Мелеганич (представниками гендерного центру УжНУ), повправлялись у написанні матеріалів, котрі візьмуть участь у конкурсі, заснованому в рамках вищезгаданого проекту.

– Я вважаю, що тренінг пройшов вдало, адже спонукав  наших студентів серйозно задуматися над проблемами насильства та гендерної нерівності. Студенти пообіцяли  висвітлювати ці проблеми у ЗМІ. Хотілося б, щоб такі заходи проводилися частіше, адже вони формують світоглядну позицію журналіста, – зауважив Роман Сов’як, студент 3-го курсу.

–  Гадаю, такі тренінги проводити, безумовно, потрібно. Те, що вони є, це вже позитив. Інше питання, наскільки вони ефективні. Я вважаю, що їх варто робити більш інтерактивними. Крім того, мені бракувало нової  інформації, – поділилася своїми враженнями  Катя Маріненко, студентка 4-го курсу.

– Завдяки  тренінгу ми змогли усвідомити і ретельно проаналізувати проблеми насилля. Тренери чітко, доступно і якісно пояснили, як слід працювати з фактами, як шукати інформацію і в якій формі її оприлюднити. Словом, мені дуже сподобалося: навчання і корисне, і цікаве, і суспільно важливе, – розповіла Надія Вишневська, студентка 5-го курсу.

Ярослава Сливянчук,
координатор прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи»

Категорія: Наука і освіта | Переглядів: 589 | Додав: Шумицька | Теги: права жінок та дітей, Професор Іванов, стандарти соціальної журналістики, навчальний курс | Рейтинг: 0.0/0