Справжні джентльмени працюють і вчаться в УжНУ!!!
Вітальня » 2013 » Березень » 7 » Справжні джентльмени працюють і вчаться в УжНУ!!!
Справжні джентльмени працюють і вчаться в УжНУ!!!
Оркестр Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є.задора в стінах УжНУ
Напередодні свята 8 Березня у стінах УжНУ лунали вітання для представниць прекрасної половини людства, хлопці дарували квіти, подарунки...

Отже, математики пригощали солодощами і не забували про щирі слова.

Парубки з філологічного просто вразили всіх креативністю та винахідливістю, змайструвавши справжній «фонтанчик» із соку та кошика цукерок, до якого під'єднали лампи. Подарунок вийшов незабутнім і яскравим у всіх значеннях цього слова.

Студенти-журналісти вразили неабиякими кулінарними здібностями: спекли для своїх дівчат торт.

Медики, напевно, мріють додати до клятви Гіппократа ще один дуже важливий пункт: «Допомагай! Вражай дівчат!». Звичайно, це лише жарт, проте підготовлений ними подарунок підказує, що зернятко правди в ньому таки є! Дізнавшись напередодні свята про улюблені кольори дівчат, вони подарували їм ароматизовані свічки відповідного забарвлення. Що було далі – історія замовчує!

Проте найбільше здивування і захоплення викликав подарунок, зроблений директором Інституту іноземної філології Михайлом Рошком: справжній професійний оркестр з Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Є.Задора.

Михайло Михайлович зауважує: «Ми довго думали всім чоловічим колективом, що ж подарувати нашим жінкам, і в нас виникла ідея запросити оркестр. Багато хто думає, що класика – це щось нудне, нецікаве, але насправді – це геніально і неповторно, що й довело нинішнє дійство».

Ось таким вийшов переддень жіночого свята в нашій маленькій домівці – Ужгородському університеті.

Любі чоловіки, будьте до нас уважними не лише один день у році - кожної хвилини, і частіше нагадуйте про те, що любите!

Оксана Пітра, студентка відділення журналістики
Фото із сайту Zaholovok.com.ua