+380 (312) 64-32-46 kaf-journal@uzhnu.edu.ua
Хроніка
Вітальня » Спорт

Члени виконкому НОК України зустрілися з молодими журналістами

Серед головних завдань, які ставить перед собою Національний олімпійський комітет України, – пропагування основних принципів олімпізму на національному рівні та сприяння гармонійному розвитку фізичних і моральних якостей людей, зміцненню їхнього здоров’я. Цим переймаються і в обласному відділенні НОК. Його очільник, майстер спорту Іван Риляк переконаний, що активну позицію в цьому повинна займати молодь.

Відбувся 10-й, ювілейний, турнір із міні-футболу до Дня журналіста

Організатори традиційного турніру на "Кубок журналіста Закарпаття" цьогоріч дістали дозвіл на проведення щорічного футбольного змагання в Баранинцях – у затишному спорткомплексі «Зінадін».

Філфак футбольний: король помер – хай живе король!

Радощам переможців не було меж… Мабуть, цей журналістський штамп найточніше охарактеризує емоції тріумфаторів перших на філологічному факультеті змагань, присвячених спорту № 1. А головними дійовими особами у святкуванні перемоги в Кубку декана ’2010 були саме вони, «Зайчики», — команда, котра принаймні на рік закріпила за собою звання кращого футбольного колективу філфаку.

Кубок декана

26 квітня вперше на філологічному факультеті відбулися змагання з міні-футболу на "Кубок декана".

« 1 2 3
Сайт відділення журналістики © 2018 • Передрук матеріалів сайту можливий за умови гіперпокликання на них • Хостинг від uCoz
Закрити вікно пошуку