Хроніка
Вітальня » Спорт

Відбувся 10-й, ювілейний, турнір із міні-футболу до Дня журналіста

Організатори традиційного турніру на "Кубок журналіста Закарпаття" цьогоріч дістали дозвіл на проведення щорічного футбольного змагання в Баранинцях – у затишному спорткомплексі «Зінадін».

Філфак футбольний: король помер – хай живе король!

Радощам переможців не було меж… Мабуть, цей журналістський штамп найточніше охарактеризує емоції тріумфаторів перших на філологічному факультеті змагань, присвячених спорту № 1. А головними дійовими особами у святкуванні перемоги в Кубку декана ’2010 були саме вони, «Зайчики», — команда, котра принаймні на рік закріпила за собою звання кращого футбольного колективу філфаку.

Кубок декана

26 квітня вперше на філологічному факультеті відбулися змагання з міні-футболу на "Кубок декана".
« 1 2 3