Хроніка
Вітальня » Спорт

Наші дівчата у півфіналі!

Анна Малахова, Мирослава Турок, Ольга Брайляк
21 березня у стінах спорткомплексу Ужгородського національного університету розпочалися змагання з баскетболу серед дівчат. У напруженій боротьбі за місце у півфіналі боролися хіміки, фізики, математики і, звісно ж, філологи.

Як батюшки з журналістами у футболі змагалися

Як анонсували крайові інтернет-ЗМІ, у неділю, 16 вересня, на штучному майданчику стадіону "Спартак" в обласному центрі відбувся товариський міні-футбольний поєдинок між командами священиків Мукачівсько-Ужгородської єпархії Української православної церкви та представників медіасфери області.

Філфак має бронзових призерів обласного Кубка журналіста з футболу!

Кожне свято має свої традиції. Журналісти – народ невгамовний, а професія вимагає оперативності, швидкості та... спортивності. До Дня журналіста у краї традиційно вже 11 років проводять турнір із міні-футболу серед працівників закарпатських медіа. Цього року за головний футбольний трофей серед акул пера і мікрофона області змагалися 4 команди, а саме: минулорічний переможець «Карпаті іґоз со», а також газета «Спорт-тайм», Радіо «Тиса ФМ» та команда відділення журналістики філологічного факультету УжНУ «Журфак Юнайтед».

Кубок декана – 3: трофей у викладачів

Команда викладачів стримує натиск колективу випускників
Весна... На футбольних майданчиках людно... Філфак не стоїть осторонь і продовжує добру традицію проведення щорічного міні-футбольного турніру. Цьогоріч дислокацією футболістів-словолюбів став майданчик зі штучним газоном на стадіоні "Спартак”, де боротьба точилася не на жарт.

Волейболісти філфаку стали срібними призерами університетської спартакіади

Команди філологів та суспільників
2012-й рік вже встиг увійти в історію філологічного факультету золотими (ну, коли не золотими, то срібними точно! :) ) літерами, адже цьогоріч його викладачі здобули друге місце на волейбольних змаганнях у програмі спартакіади УжНУ.

І словом, і м’ячем...

Фрагмент зустрічі з суспільниками
Філологія і спорт – речі непоєднувані? Ви все ще так уважаєте? Маєте привід засумніватися.
У четвер, 22 березня, щирі поціновувачі СЛОВА з Ужгородського національного університету довели, що таке твердження – всього-на-всього стереотип, який можна і треба спростовувати. Викладацько-аспірант- ська дружина філологічного факультету засвідчила, що знає не тільки, як липа шелестить у місячні весняні ночі, влаштувавши справжній фурор у волейбольному турнірі на V загальноуніверситетській спартакіаді.
22.03.2012 / Путрашик / 1220 / 2

Студенти закарпаських вишів змагалися у футболі

Нещодавно відбувся традиційний турнір з футболу між університетами Закарпаття. Заявки подали команди з Берегова (Закарпатський угорський педадогічний інститут імені Ференца Ракоці), Мукачева (Мукачівський державний університет), Ужгорода (Ужгородський національний університет, Закарпатський державний університет, Київський славістичний університет) та Хуста (Хустська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»). Змагання пройшли у спорткомплексі «Юність». У команді УжНУ грав і студент відділення журналістики Яромир Лобода.

Члени виконкому НОК України зустрілися з молодими журналістами

Серед головних завдань, які ставить перед собою Національний олімпійський комітет України, – пропагування основних принципів олімпізму на національному рівні та сприяння гармонійному розвитку фізичних і моральних якостей людей, зміцненню їхнього здоров’я. Цим переймаються і в обласному відділенні НОК. Його очільник, майстер спорту Іван Риляк переконаний, що активну позицію в цьому повинна займати молодь.
« 1 2 3 »